Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adoore klänning - Helt ny och oanvänd. Passar mig som har 36/38 i vanliga fall. Nypris 1495:-
Adoore klänning - Klänningen är typ omlått med rynkning i sidan. använd endast en gång och passar mig som vanligt har 36 men denna är i 38, ❤️ kan gå ner i pris vid snabb affär!
ADOORE KLÄNNING - ADOORE klänning- helvit, lång & NYSKICK. Använd 1 gång. kvitto, knappar, tråd och lappar som satt på klänningen ska finnas kvar om det önskas följa med. På bilen har jag ej knäppt två knappt för den va lite för tajt för mig! Jag köpte den för 1900kr. Pris KAN diskuteras, men inte orimliga bud. !! Köpare står för frakt!!
Adoore klänning - Ljusblå blommig adoore klänning  Midi längd  Finns en fläck på vänstra sidan på bröstet, syns nästan inte alls. Men den går säkert bort med lite kärlek. Klänningen är använd 2 gånger  Jag är 171cm för referens
Adoore klänning  - Använd en gång!! I storlek 38 🥰🥰🫶
Adoore klänning  -  Populär klänning från Adoore stl 42. Använd ett fåtal gånger en sommar. Passar mig som vanligtvis har storlek 38, då den är liten i storlek
Adoore klänning  - Ljus satinklänning från Adoore. Ljus beige champagne liknande färg
Adoore Klänning stl44
Adoore Klänning stl44 - 89 Adoore Klänning stl44 - 90 Adoore Klänning stl44 - 91

Adoore Klänning stl44

Storlek: 44
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

”Capri dress” från Adoore Köpt här på Plick i våras men passade inte som önskat. Jag har inte använt klänningen och den såldes till mig i nyskick. Dock ett litet hål vid dragkedjan. Inget som syns vid användning.

Anna Norin
Anna Norin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Satinklänning - Jättefin satin klänning från edikted💗💗kort i modellen
Marinblå balklänning  - Säljer min balklänning med små kristaller💙Endast använd en gång och har inga defekter. Hör av er om ni vill ha fler bilder eller mer exakta måt❣️ pris kan diskuteras! Köpt för 1400kr.
Rosa kort klänning med volanger - Säljer en söt rosa kort klänning med tunna axelband och volangdetaljer. Klänningen har prickigt mönster och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som ger en skön känsla. Perfekt för varma dagar!!
Plisserad klänning Zara - Populär klänning från Zara i fint skick! Passar fint till tex student eller konfirmation. Möts upp i Stockholm🦢obs. bilden i annonsen är lånad
Mönstrad klänning från Zara - Snygg ärmlös klänning från Zara med ett djurinspirerat mönster i brunt och beige. Klänningen har en volangdetalj vid fållen och en smickrande passform. Perfekt för varma dagar och sommarkvällar. Väldigt bra skick!
Blå mönstrad kortklänning från Zara - Säljer en blå och vit kortklänning från Zara med långärmade transparenta ärmar och ett snyggt grafiskt mönster. Klänningen har v-ringning, smock i midjan och volangdetaljer. Inga defekter alls!
Svart långklänning med spetsdetalj - Supersnygg svart långklänning med ärmlös design och transparent spetsdetalj runt midjan. Klänningen har en tight passform och rund halsringning. Materialet ser ut att vara polyester eller liknande, vilket ger en slät och elegant look. Perfekt för nyår eller finmiddag✨
Vit volangklänning med broderade detaljer - Superfin vit kortklänning med volanger och broderade hålmönster. Klänningen har offshoulder-modell med bred volang upptill och flera lager i kjolen för extra volym. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.