Vicky Nilsson

Adoore klänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Svart

550 SEK

Beskrivning

Svart palermo Adoore klänning med knytning upp till vid brösten och på höger sida. Dragkedja finns på vänster sida. Helt oanvänd och prislapp sitter kvar. Nypris 1395kr

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit spetsklänning med volanger - Superfin vit kortklänning med broderad spets och volanger. Klänningen har puffiga korta ärmar, hög hals och markerad midja. Detaljerad med genombrutet mönster och dubbla volanglager i kjolen för extra flärd.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar.
gul Zara klänning - Miniklänning Zara i nyskick
Marinblå långklänning med spetsdetaljer - Säljer en marinblå balklänning /festklänning med tunna axelband dekorerade med blommor. Klänningen har v-ringad urringning, spetsdetaljer på livet och ett luftigt, svepande kjolparti i tyll. Perfekt för bal eller student! Sitter snyggt och ger en elegant siluett.
Ljus rosa mini klänning från Miss Rosier - Superfin ljusrosa kortklänning med omlott-design och volangkantad kjol från Miss Rosier. Har under shorts som med kommer. Aldrig använd.
Vit kortklänning med puffärmar - Säljer min supersnygga studentklänning med v-ringning och puffiga kortärmar från showpo i modellen miley mini dress. Behövde beställa två klänningar då jag blev lurad på storleken på den första jag köpte alltså denna, så den är alltså helt oanvänd. Priset kan diskuteras💕
Söker - Söker denna klänningen från hello Molly eller chiquelle i storlek S eller XS. Hör gärna av dig om du säljer🥰