Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adoore klänning - Intressekoll på min studentklänning från Adoore i modellen Sicily. Perfekt till stundent eller konfirmation. Uppsydd så att den är lika lång fram som bak av erfaren skräddare. Kan skicka fler bilder om det önskas💕tveka inte att höra av er vid frågor eller prisförslag
adoore klänning - Superfin klänning. 🩷jättebra skick utan defekter. Storlek 38 men skulle säga att den passar mer en 36a
Adoore klänning - Säljer min fina Adoore klänning i strl 38, endast använd 1 gång 💕 (lånade bilder)
Adoore klänning - Korta positano dress från Adoore i jätte bra skick❤️
Adoore klänning  - Superfin klänning ifrån adoore som jag hade på min student💗 den är inte helt kritvit lite mer cremevit!
Adoore klänning  - Super fin klänning från Adoore köpt nu i somras
Klänning adoore  - Säljer denna sklänningen från adoore❤️ ej använd
Adoore klänning - Säljer denna superfina klänning som var tänkt till studenten. Aldrig använd, endast testad!  Köpt från adoore, nypris 1395.
Adoore klänning
Adoore klänning - 89 Adoore klänning - 90 Adoore klänning - 91

Adoore klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Vit

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Intressekoll på denna fantastiska klänning från Adoore! Aldrig använd med prislappen kvar.🤩 Nypris 1500kr.

Wilma
Wilma
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit blommig klännng med spets - Superfin vit kortklänning med blommigt spetsmönster och transparenta långärmar. Klänningen har v-ringning och volangdetaljer, perfekt för somriga tillfällen. Snygg och luftig passform som känns både trendig och romantisk. Superfin studentklänning som är använd endast 1 gång❣️
Vit plisserad kortklänning med volang -  Sjukt eftertraktad och populär klänning från Zara 💓Så så fin att ha på studenten!! 💓
Gul klänning - Säljer denna extremt söta fest blusen då den är lite liten för mig. Står ingen storlek men skulle säga den passar xs- s!
Vit spetsklänning med puffärmar - Superfin vit kort klänning med broderade spetsdetaljer och puffiga långärmar. Klänningen har smockad midja och volangkant nertill samt vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Klänning  - Väldigt populär Maje klänning i storlek 34 som är slutsåld. Köpt för 3.400kr i butik i Stockholm, har kvittot. Jag på bilderna är 164cm. Använd fåtals gånger💞
Vit offshoulder volangklänning - Säljer en söt vit kortklänning med offshoulder och flera lager volanger. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Klänningen har en luftig passform och är ärmlös, vilket ger en fräsch och trendig look.
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!