Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänningar
Klänningar - 89

Klänningar

Storlek: Xs/s
Kategori: Klänningar

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

1a plagg: 50kr 2a plagg: 50kr 3e plagg 150kr

Erna
Erna
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning S - Från Danska Day Birger et Mikkelsen  Cream färg
Klänning  - ”Skims” klänning från Shein, super fin och väldigt skön i materialet plus färgen är 😍. Skicka för fler bilder
Klänning  - Säljer min tajta beige klänning med utklipp. Storlek 36. Jag har sytt igen ett litet hål på magen som man ser på bilden därför priset är lågt.
Klänning - Jättefin och skön klänning från NewYorker i storlek 36, perfekt på varma sommardagar. Mycket använd men i fint skick.  Pris 90kr + frakt
Klänning  - En underbar sommarklänning från NA-KD som är i Stl 36. Använd några få gånger
Söt klänning!! - Så söt klänning från hm, säljer då den inte kommer till användning☺️ storlek 34
Klänning - Jättefin klänning, mjukt material och fint motiv. Säljer pga stor garderobrensning. Kika gärna på mina andra annonser, säljer mycket. Samfraktar gärna:)
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕
Vit blommig kortklänning med volang från Zara - Säljer en söt vit kortklänning med små blommor i blått och lila i storlek S från Zara. Klänningen är aldrig använd men har tyvärr inte prislappen kvar, jag köpte den på vinted för några veckor sedan och hon hade aldrig använt klänningen och den har inte kommit till användning för mig heller (kan se använd ut på bilden men den är bara lite skrynklig)💕💕