Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Aftonklänning
Aftonklänning  - 89 Aftonklänning  - 90 Aftonklänning  - 91 Aftonklänning  - 92

Aftonklänning

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Färg: Vinröd

400 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Otroligt vacker och stilfull röd offshoulderklänning. Använd 1 gång.

Edina Mehmedovic
Edina Mehmedovic
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Balklänning/Aftonklänning  - klänning som jag skulle haft till balen men hitta en annan. Maxiklännig från boohoo som är ömtålig då pärlor kan lossna men annars är den i jättefint skick för bal, bröllop eller event
Vinröd aftonklänning - Vinröd aftonklänning i skönt material, aldrig kommit till användning därav lappen. Materialet är viskos och polyester, den passar någon som är 170/175💗
Aftonklänning  - Det är min klänning på bilderna. Storlek xs  Kan frakta via postnord (spårbart)
Aftonklänning  - Fin klänning som passar bra för middagar, födelsedagar eller restaurangbesök. Den är figursydd. 88 cm lång och hänger på axlarna. Knappt använd.
Aftonklänning - Jättevacker vinröd aftonklänning använd 1-2 gånger men som inte kommer till användning längre 😢 en lite kortare underklänning och spets hela vägen ner. Kragen går upp en liten bit. Dragkedja längs hela ryggen. Köpt på Soda i Köpenhamn. Frakt tillkommer!
Aftonklänning  - Jättefin klänning vid speciella tillfällen, använt en gång str L ( str 40-44 passar) Köptes för 3800 kr
Balklänning/aftonklänning - Intressekoll på min balklänning! Hellång på mig som är 179. Den är insydd en liten bit precis under snörningen för att passa mig bättre. Har försökt matcha färgen, som är densamma på hela klänningen, så bra som möjligt genom redigering.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning från zara med svarta prickar och volangkjol. Klänningen har breda axelband och en lätt hjärtformad urringning.
Klänning från Meshki - Säljer den supertrendiga rosa långklänningen från meshki då jag redan har en klänning till balen, helt ny med både prislapp och orginalförpackning kvar, i storlek xs.
Gul volangklänning - Världens finaste sommarklänning från Zara💕använd 2 ggr
Vit spetsklänning med volang - Superfin vit kortklänning i spets med puffiga trekvartsärmar och volangkant nedtill. Klänningen har ett detaljerat broderat mönster och rund halsringning. Perfekt till student eller sommarens fester.
Ljusgul one shoulder kort klänning - Trendig ljusgul kort klänning från Zara. Endast använd en gång
Svart klänning - Supersnygg svart klänning perfekt året om både till fest och under sommaren!💖💖Den är lite prickig spets kan man säga o volangig som inte riktigt gör sig rätt på bilden! Storlek S!❤️‍🔥❤️‍🔥
studentklänning maje (liknande)  - Jättefin maje liknande studentklänning! Aldrig använt då den är förliten på mig så klänningen är i väldigt bra skick (liten defekt på dragkedjan vilket man inte märker)💓