Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning S - Balklänning använd 1 dag. Knappen saknas på baksidan av klänningen men någon pysslig kanske kan fixa den så denna fina klänning kan komma till användning igen. Annars är den i nyskick. Uppsydd så den passar perfekt på mig som är 160 cm. Köpt på bubbleroom för runt 1000 kr om jag minns rätt.
Balklänning - Balklänning från Scala, endast använd en kväll. Sjal ingår.
Balklänning - Sååå fin balklänning med snygg rygg som jag nu ska sälja vidare
Balklänning - Hej, säljer denna fina balklänning från bubbelroom🥰 Endast använd en gång och är i nytt skick. Klänningen har band som går att knyta på olika sätt för att ge klänningen olika utseenden. Köptes för 1300kr o säljs för 600kr. Skriv om ni har frågor💖💖
Balklänning - Super snygg klänning perfekt till bal fest mm. Nyskick. Köptes utomlands i sommar så användes 1 gång bara. Mucket stretch så passar perfekt xs-s-m beror på hur man vill att den ska sitta
Balklänning - Säljer denna otroligt fina rosa-glittriga klänningen. Den är från bubbleroom och har endast använts en gång💕Köptes för 1299 kr. Den har några trådar som har låstnat nere vid benen, men det är dock inget som syns eller som man tänker på. Pris kan diskuteras💖 Skickar gärna fler bilder eller svarar på frågor! ☺️
Balklänning
Balklänning  - 89 Balklänning  - 90

Balklänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ljusblå balklänning i storlek 36. Använd en gång, ser ut som ny.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
kappa JDY från ASOS - Endast provad, nytt skick.  Säljer på grund av för liten storlek.  Nypris 749kr
Morris jacka  - Snygg jacka från Morris, aldrig använd men har blivigt lite solblekt på baksidan för den har hängt framför ett fönster.
Dr. Martens - Säljer dessa blå Dr. martens då som inte används. Endast provade, väldigt fint skick.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →