Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Lila klänning
Lila klänning - 89

Lila klänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Asos

300 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Helt oanvänd klänning med prislappen på, från asos, storlek UK 6 motsvarar storlek 34

Patrichia Yacoub
Patrichia Yacoub
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lila klänning  - Pastell lila klänning från asos i storlek xs. Med öppen rygg och snörning på sidan.
Lila klänning - klänning. Jättefin men köpte i två storlekar. Oanvänd
Lila klänning  - Lika/rosa klänning i virkat material från Asos. Aldrig använd!💖
Lila glittrig klänning - Säljer en snygg lila glittrig klänning med ärmlös design. Perfekt för en kväll ute med vänner. Klänningen har en tight passform som framhäver figuren. Passar nu till sommaren speciellt om du är utomlands och har en bränna.
Lila klänning - Jättefin klänning i storlek 36. Säljer då jag har i två storlekar så denna är helt osnvänd
Lila klänning  - Lila one-shoulder festklänning i siden material från ASOS, aldrig använd!
Lila klänning  - slutsåld klänning från asos som ej finns att köpa längre. Försöker sälja så snabbt som möjligt. Endast använd en gång.
Lila klänning Asos  - Fint skick. Storlek UK8/36 men liten i storlek.  Midilängd. Perfekt till fest!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.