Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Ny klänning
Ny klänning  - 89 Ny klänning  - 90

Ny klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Asos
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt oanvänd klänning. Små volanger vid armarna samt lätt V-ringad bak.

Clara Holmberg
Clara Holmberg
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ny klänning - Oanvänd klänning endast testad lapp kvar! Sitter tight
Ny klänning  - Vit söt klänning strl 34 oanvänd
 Ny snygg klänning  - Helt Ny klänning . Endast provad. Verkligen superfin. Kommer från SHEIN
Helt ny klänning från Asos design - Helt oanvänd klänning från Asos design, nypris 459 kr. Säljer den pga att den är lite för stor. Betalning med swish <3
Ny klänning HM - Helt ny klänning från HM
Ny höst klänning  - Som ny höst klänning köpt från hm storlek xs
Helt ny veromoda klänning  - Oandvänd klänning från veromoda strl xs.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Vit plisserad kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med plisserat tyg och stora volangdetaljer vid axlarna. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Ingen synlig branding. Passar dig som gillar statement-ärmar och romantisk stil.
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.
Ljusrosa långklänning i satin - Fin ljusrosa långklänning med smala axelband och v-ringad där frammer. Klänningen är i satin och perfekt för lärarmiddag/bal
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.