Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Vit klänning
Vit klänning  - 89 Vit klänning  - 90 Vit klänning  - 91

Vit klänning

Storlek: 32
Kategori: Klänningar
Märke: Asos

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättefin vit kortklänning i väldigt bra skick! Använd ett fåtal gånger men den kommer tyvärr inte till användning längre. Den är köpt från Asos för 2 år sen. Pris kan diskuteras vid snabb affär.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Two piece set  - Helt oanvänt set från Shein. Jättesnyggt och inte för tjockt material, perfekt för sommaren!
Kostymbyxor - Helt oanvända kostymbyxor från Zara. Super snygga men passar inte riktigt min stil. Priset kan diskuteras vid snabb affär!
Crop top - En väldigt kort magtröja i bra skick, använd ett par gånger. Armarna är lite genomskinliga.
Skinnbyxor  - Ett par riktigt snygga skinnbyxor med en liten slit längst ner på båda benen som tyvärr är för stora för mig. De är i storlek xs men jag skulle säga att de är mer S men hade även kunnat passa en person som har storlek M  då de är stora i storlek.
Kostymbyxor  - Två likadana kostymbyxor i olika färger, svart och beige. Helt oanvända. Köp en för 250, köp två för 350.
Zara - En perfekt tröja inför hösten. Polotröja med endast en arm. Köpt från zara för ett år sen. Säljs då den inte kommer till användning mer.
Crop top - En supersnygg magtröja. Säljs då den inte kommer till användning mer.
Kenzo tjocktröja - En fake kenzo tröja, supersnygg och i väldigt bra skick! Storlek S men passar även xs. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Liknande annonser
Visa alla
Vit klänning  - Säljer nu denna superfina studentklänningen!Den är endast använd 1 gång, därav som ny. Köpt på Asos för 599kr!🤍
Vit klänning  - Fin vit  klänning från Asos. Bra skick!
Vit klänning  - Vit klänning ifrån ASOS design 💓 Storlek (S) Använt 1 gång till skolavslutning) Säljer för 300kr. köptes för ca 600kr med frakt.  Är i nyskick finns inga tecken på användning. Syns inte igenom är i tjockt vit tyg.
Vit klänning - Jättefin vit klänning till sommaren från Asos i storlek 36
vit kort klänning - Vit, figurnära kortklänning med hög hals och korta ärmar. Klänningen har en kroppsnära siluett med rynkade detaljer längs sidorna och över höften, vilket ger en markerad form. Enkel och stilren design med kort kjol💕
Vit klänning  - Säljer denna jättefina klänningen från asos, för den va tyvärr för stor för mig! Helt ny skick! Storlek xs, men passar s
Vit klänning  - Så fin vit klänning!! Perfekt till skolavslutning/ student💞💞🙌🏻 Stl 32 men skulle säga att den mer är som en 34/36💘
Fortsätt i appen →