Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Maxiklänning ASOS
Maxiklänning ASOS - 89 Maxiklänning ASOS - 90 Maxiklänning ASOS - 91

Maxiklänning ASOS

Storlek: xs
Kategori: Klänningar
Märke: Asos

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt oanvänd långklänning ifrån Asos! Såå fin till bröllop tex. Frakt tillkommer, kan också mötas upp i Göteborg. 🥰 Köpt för 1209kr

Viktoria
Viktoria
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Oanvänd Asos Maxiklänning  - Helt ny oanvänd klänning. I strl 34 men passar även de som har stl 36. Kan skicka fler bilder om så önskas. Ny pris: 700kr.
Asos maxiklänning - Nytt skick, använt 1 gång
Maxiklänning från asos - Använt 1 gång, nytt skick  Svart maxiklänning i spets och satin med rysch i storlek XS. Köpt för 599kr
Asos Maxiklänning  - Slutsåld Chokladbrun Maxiklänning från Asos i storlek 38. Helt oanvänd, hittade en annan klänning så kunde inte ha på mig den alls. Köpt för 1209kr!
Maxiklänning volang - Slutsåld på ASOS - Nyskick- med prislapp kvar!  Storlek 36, lite för liten för mig vilket är anledningen att jag säljer. Ääälskar annars! Klänningen är slutsåld i alla storlekar på ASOS. (Andra bilden lånad) den kostar 1209 kr på ASOS (fri frakt)
Maxiklänning - superfin prickig Maxiklänning med så fina volanger och fina band💕💕helt oanvänd med prislappen kvar. Köpt på asos, Lace & Beads Petite. Köpt för 820, men säljer för 600!🥰Hör av dig om du undrar nått! Vid snabb affär kan jag sänka priset.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸
Vit plisserad klänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med plisserad design och stora volangärmar. Offshoulder-modell som ger en trendig look. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Tillverkad i ett lätt och luftigt material.