Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Maje Klänning storlek 34 - Maje klänning Storlek 34 Använd en gång, som ny Sammet med rosett framtill
Svart klänning från Adoore i storlek 34 - Vacker svart klänning från Adoore. Storlek 34. Denna klänningsmodell är snävare i midjepartiet och Adoore rekommenderar att man går upp en storlek. Det vill säga att om du normalt är en 32 borde denna passa dig. Men alla kroppar är olika men det är vad Adoore rekommenderar. Helt ny med lappar kvar. Snörning vid axlarna för att kunna justeras efter just din kropp. Dold dragkedja vid sidan. Dragsko på ena sidan så du kan justera längden efter eget tycke. Även snörning vid bysten.
Klänning storlek 34 - Klänning från asos i storlek 34! Använd få gånger
Svart balklänning storlek 34 - Svart balklänning i bandeaumodell. Klänningen har ett silikonband på insidan (upptill) för att den inte ska halka ner! Dekorativ rosett upptill. Tight modell men stretchigt material. Använd en gång! Frakt 69 kr med postnord
Svart byxdress med volangdetalj från H&M storlek 34 - Snygg svart byxdress med breda axelband och volang upptill. Byxdressen har raka ben och dragkedja i ryggen för enkel påklädning. Strukturerad vid bysten och har 2 fickor. Tillverkad i ett mjukt, vävt material som ger en stilren look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig och bekväm outfit.
InWear klänning Storlek 34  - Svart klänning med vita band och v-ringning i fram och i ryggen.
svart klänning storlek 34
svart klänning storlek 34 - 89 svart klänning storlek 34 - 90 svart klänning storlek 34 - 91

svart klänning storlek 34

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Asos

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En finare svart lite mer figurklänning med knappar och knyten vid armar från asos. Använd 1 gång. Säljs pga för liten.

Julia Lind
Julia Lind
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Svart spetsdetaljerad kortklänning - Snygg svart kortklänning med spetsdetaljer vid halsen och nederkanten. Den är från Noughts and kisses och jag köpte den för 1600kr inklusive frakt och tull! Den är oanvänd och har alla lappar kvar.
zara klänning - svart zara klänning med spets
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre. storlek M men liten i storleken!
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Vit kortklänning från Showpo - Säljer min studentklänning från showpo! Supersnygg vit kortklänning med puffiga kortärmar och djup v-ringning. Nypris var 1000 kronor men säljer den för 800 😍😍☺️
Blommig klänning - Populär blommig klänning från Zara i mycket fint skick. Storlek S. Säljes för 1000kr🦢Möts upp i Stockholm!  (Bilden är lånad från Plick, hör av dig om det är din🙏)
Vit kort sommarklänning Zara - Superfin vit kort klänning med v-ringad hals och volangkant nertill. Klänningen är ärmlös med smala axelband och har en luftig, flowy passform som är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt bomullstyg som känns skönt mot huden.