Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Tyllklänning
Tyllklänning - 89 Tyllklänning - 90 Tyllklänning - 91

Tyllklänning

Storlek: 36&40
Kategori: Klänningar
Märke: Asos

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa två skönheter som aldrig har fått någon användning😢😻😻 den till vänster är i storlek 40 och den till höger är i storlek 36🥰

Nova
Nova
(25)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
ZARA viral rosa tyllklänning - Otroligt vacker klänning från ZARA i tyll. Kan knytas runt halsen eller bäras som en bandeau klänning. Använd endast i någon timme, utan anmärkningar och i nyskick. Se gärna mina 900 andra annonser här 🌻
Rosa tyllklänning zara - Supersnygg mini klänning från Zara i tyll! 💕💕💕pris kan diskuteras! Första bild lånad
Rosa tyllklänning - Helt oanvänd med lapp kvar! Från ASOS. Missade att skicka tillbaka så därför säljes den vidare. Nypris 819:-
Snygg Tyllklänning stl S - Supersnygg tyllklänning från Gina Tricot. Stl S. Fin gammelrosa färg. Underkjol i klänningen. Fint begagnat.
Ljusrosa axelbandslös tyllklänning - Superfin ljusrosa axelbandslös klänning i tyll med volangkant nertill. Klänningen har en luftig och flowy passform och är perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk look. Den är ärmlös och har en söt, feminin känsla med transparent lager över en kort underklänning. Köpte den för över 1200kr (med fraktkostnad) 😊 säljer den för fast pris 950kr ❤️ skick: som ny (endast testad)
Rosa tyllklänning med paljetter - Superfin rosa klänning i tyll med voluminös kjol och glittrig paljettöverdel. Klänningen har en stor rosett framtill och vackra volangärmar. Perfekt för dig som vill sticka ut med en riktigt drömmig look. För 4-5 år flicka 👧 inköpt för 499
Gammeldagsrosa/lila tyllklänning med spetsdetaljer - Helt ny balklänning från Venitti, köpt på Weeding Store Malmö. Endast provad. Klänningen har snöring i ryggen som går att justera (kan bli större storlek samt mindre), klänningen är i strl 36 och är för lång för mig som är 161cm, då jag ej sytt upp den. Klänningen har även en slits under tyllet. Jättefin och perfekt till balen!🩷Skriv för fler bilder! Nypris: 3500kr
Söt rosa tyllklänning med kattmotiv - Supersöt ljusrosa kortklänning med volangärmar och tyllkjol. Framsidan har ett gulligt kattmotiv och små tryckta detaljer. Överdelen är i mjuk bomull och kjolen i flera lager tyll för extra fluff. Perfekt för dig som älskar söta och lekfulla plagg!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit plisserad kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med plisserat tyg och stora volangdetaljer vid axlarna. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Ingen synlig branding. Passar dig som gillar statement-ärmar och romantisk stil.
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit plisserad klänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med plisserad design och stora volangärmar. Offshoulder-modell som ger en trendig look. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Tillverkad i ett lätt och luftigt material.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Vit plisserad klänning med volangärm - Supersöt vit klänning med plisserad kjol och stora volangärmar. Klänningen har en luftig och flowy passform med fyrkantig ringning. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
blommig klänning - bra skick! 🌸passar xs-m