Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gul långklänning i satin - Elegant långklänning i champagnefärgad satin med djup v-ringning, knyt i nacken och öppen rygg. Klänningen har en dekorativ blomdetalj framtill, rynkade detaljer vid bysten och en slits framtill för extra stilpoäng.
Gul långklänning i satin - Ljusgul långklänning i satin material med v-ringning och spetsdetaljer vid byst och midja. Ärmlös med figurnära passform och transparent spets i sidorna. Perfekt för sommaren eller exempelvis studentbalen! Aldrig använd, endast provad
Gul långklänning i satin - Säljer en elegant gul långklänning i satin med halterneck och öppen rygg. Klänningen har en snygg knytning i nacken och ett mjukt, flytande fall som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en stilren och sofistikerad look.
Gul långklänning i satin - Maxiklänning. Snygg gul långklänning i glansigt satinmaterial med draperad överdel och smala axelband.
Gul långklänning i satin - Säljer en elegant gul långklänning i glansigt satinmaterial från Adoore. Klänningen har en enkel, rak siluett och är ärmlös med smala axelband. Perfekt för bal!💕
Gul långklänning i satin - Säljer min ljusgula balklänning. ( det är samma modell på klänningarna men olika färg ). Klänningen är endast använd en gång på balen
Gul långklänning i satin
Gul långklänning i satin - 0 Gul långklänning i satin - 1

Gul långklänning i satin

Storlek: 4
Kategori: Klänningar
Märke: pretty little thing
Färg: Gul
Skick: Nytt skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin balklänning från pretty Little thing, alla lappar är kvar men retur tiden är ute och vill bara sälja den. Storlek 4 motsvarar 34 men skulle mer säga en 36.

bal
Julia
Julia
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Stjärnring - En silvrig stjärnring Använd ett fåtal gånger, säljs pågrund av inte min stil. Du kan välja frakt alternativ själv.
Weekday jeans, rowe - Ett par ljusblå jeans från weekday. Köpta för ungefär ett halvår sen, säljer pga har för många jeans. Jag är 155 cm lång och passar perfekt i längden. Man kan välja att frakta det med blå påse med eller utan spårbar frakt. Priset kan diskuteras.
Randig stickad tröja  - Säljer min randiga stickade tröja. Väl använd. Den är från vero Moda.
Zara tröja - Vit tight zara tröja. Väl använd. Med guldiga detaljer.
Zara sweartshirt  - En sweartshirt från zara. Lite croppad. Har en liten fläck men tvättar innan post.
Volang linne - Säljer detta volanglinnet från H&M. Kontakta för bättre bild. Passar jätte bra på sommaren. Säljer pga inte använder längre. Pris kan diskuteras. Den är storlek 32 men jag som har 34 passar den.
Stickad v ringad - En grå stickad tröja från vero moda. Den är i bra skick.
Hold it airpods skal - Ett silikon skal från Hold it till airpods.
Turkos ribbad linnetopp från Bershka - Säljer ett snyggt turkos ribbat linne från Bershka. Toppen är ärmlös och croppad.
Svart ribbad linnetopp från H&M - Säljer en stilren svart ribbad linnetopp från H&M. Toppen är ärmlös och har en tight passform, perfekt för en trendig look. Passar bra till både jeans och kjol.
Liknande annonser
Visa alla