Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Bal/brudtärne klänning rosa
Bal/brudtärne klänning rosa - 89 Bal/brudtärne klänning rosa - 90 Bal/brudtärne klänning rosa - 91

Bal/brudtärne klänning rosa

Storlek: XL
Kategori: Klänningar
Märke: Asos
Färg: Rosa

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer min balklänning från 9an då den inte kommer komma till användning mer, den är använd endast en gång och har ett högt slit vid låret och tyg som hänger över axlarna.

Elvira Engman
Elvira Engman
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bal/brudtärn klänning - Aldrig använd, helt som ny, köpt för 2000 kr. OBS! Se storlek på andra bilden då den är special sydd.
Bal klänning  - Använd 1 gång .
Bal klänning - Säljer min bal/klänning, som är helt slutsåld! Använd 1 gång, är i super bra skick! Storlek S-M! Ge gärna prisförslag!
Bal klänning  - Super fin halterneck balklänning💕den har frf lapp och satt tyvärr inte så bra på mig det är därför jag säljer💕
Rosa bal/brudklänning - Säljer denna fina klänning i nyskick då jag behövde en annan storlek, endast provad med lapparna kvar. Egna bilder kan fås om man vill
Rosa Bal klänning  - Säljer min super fina balklänning. Ändast använts en kväll. Den är i storlek xxs
Ljusrosa brudtärn klänning  - Säljer denna jätte söta rosa klänningen, den är inte använd nån gång och därmed jätte fint skick🩷
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit kort klänning från Zara - Superfin vit kort klänning från Zara med puffärmar och v-ringning. Klänningen har broderade blommönster och en lätt volang nertill. Perfekt för studenten. Finns även dragkedja på sidan (se bild). Ingen prislapp kvar men är aldrig använd, köpt i somras.
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
SLUTSÅLD VIT ZARA KLÄNNING - Säljer min super söta vita kortklänning med v-ringning, långa ärmar och fina spetsdetaljer från zara. Klänningen har knappar framtill och volang i nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen eller till studenten. Klänningen är knappast använd och säljer pga att den tyvärr inte kommit till användning. 💕💕OBS: de första två bilderna är lånade
Ljusrosa balklänning från peppermayo  - Säljer min balklänning från peppermayo, mycket fint skick, andvänd en gång. Jag är 170 och den är ner till fötterna på mig
Vit blommig klänning med snörning - Luftig vit klänning i boho-stil med broderade blommor upptill, v-ringning och knytband i midjan. Klänningen har trekvartsärm och volang nedtill, perfekt för sommarens varma dagar. Oanvänd med prislappen kvar, köpt för 399
Svart långklänning med spetsdetalj - Elegant svart långklänning med axelbandslös design och smala knytband på axlarna. Aldrig använd, säljer då den inte passade när jag fick hem den. Klänningen har en transparent spetsdetalj i midjan som ger en snygg kontrast och markerar siluetten. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
klänning  - säljer då den va för liten🥲
Jeansklänning med kort ärm och knappar - Snygg jeansklänning i blå denim med kort ärm, v-ringning och knappar framtill. Klänningen har två bröstfickor och två fickor vid höfterna, samt markerad midja för en smickrande passform. Perfekt för en trendig och avslappnad look.