Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Balklänning
Balklänning - 0 Balklänning - 1 Balklänning - 2

Balklänning

Storlek: 2
Kategori: Klänningar
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

1800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min balklänning! Fint skick, bara använd en gång! Köpt i en butik vid NK i Stockholm som nu har stängt och kommer inte ihåg namnet, för ca 3000 kr därav priset ❤️ skriv om ni har frågor eller vill ha fler bilder! (Storlek 2 motsvara typ XS / S skulle jag säga)

Hanna
Hanna
(28)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Balklänning - Ljusblå balklänning i satin, storlek XXS. Helt oanvänd, prislapp kvar. Är 163 cm lång!
Balklänning  - Säljer denna supersnygga klänning från bubbleroom då den tyvärr inte passade mig. Oanvänd, endast testad!
Balklänning - Jättefin blå balklänning från Bubbleroom. Den var väldigt lång och är därför uppsydd, sömmen syns tyvärr men inget man tänker på. Endast använd en gång. Nypris: 999kr.
Balklänning  - Har blivit dags för mig att sälja min älskade balklänning. Klänningen kommer från petal & pup och är endast använd vid ett tillfälle. Storlek M, vilket jag skulle säga motsvarar 36/38! Slutsåld på hemsidan🤍
Balklänning - Säljer nu min älskade ljusblå balklänning🩵 Den är i storlek S men jag skulle säga att den passar XS-M då den går att knyta olika hårt. Jag är 167cm lång och hade inga klackar för ref men den va lite lång på mig. Priset går att diskuteras!
Balklänning  - Använd endast 2 gånger och är i perfekt skick! Säljer då den inte kommer till användning. Jag är 162 cm lång och den släpar lite i marken. Skriv gärna privat för fler bilder 🩷
Balklänning  - Säljer min helt oanvända balklänning då balen blev inställd pågrund av pandemi. Klänningen är köpt på Scandinavian dress outlet och är från märket Flower by Charm’s Paris. Storlek S💙 nypris 4000 kr. Meddelande för mer info och bilder😊
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande!
Vit klänning  - Min studentklänning som jag älskade ska nu säljas vidare. Den har puffärm och puffig nertill, men fin brodyr i blommönster. Den är endast använd på min student. Tryck inte på KÖP DIREKT utan skriv privat om du är intresserad! 💛
Vit min klänning /Student klänning/ Midsommarklänning  - Säljer min så fina mini klänning som jag köpte i Kroatien.😍 Med spets och volanger. Perfekt till midsommar eller STUDENTEN!💕✨ Strlk 32. (Obs se bild 7, solkräms fläck dock inget man tänker på och går säkert bort med typ vanish). Pga fläck kan pris diskuteras.😊
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Student klänning Adoore - Supersnygg från Adoore. Bara använd en gång så nyskick! Perfekt som studentklänning