Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning - Endast använd 1 gång, uppsydd så att den ska passa mig som är 172.
Balklänning - Säljer min balklänning. Är endast använd en gång förra året. Klänningen har en slits och har även inlägg. Klänningen kostade runt 1800 med frakt. Skriv för mer mått, fler bilder eller om du har andra frågor❤️
Balklänning  - Jätte fin balklänning från Nelly
Balklänning  - Ljusblåa balklänning från NLY Eve i storlek 36🤍 Öppen i ryggen och har spets upptill. Hör gärna av er för fler och bättre bilder då det bara går att lägga in 3 här🤍
Balklänning  - Säljer en blå axelbandslös långklänning från NLY Trend i storlek 36. Klänningen har twistad detalj vid bysten och ett luftigt, svepande tyg som ger en elegant look. Perfekt för speciella tillfällen.
Balklänning  - Hej! Säljer denna fina balklänning från åsa design storlek 8. Jag är 160 cm och brukar vanligtvis vara en 36-38/ S-M. Andvänts 1 gång och i gott skick. Nypris 3000kr säljer för 1000kr🥰
Balklänning  - Min fantastiska balklänning. Använd 2 gånger. Storlek S. Passar tyvärr inte mig längre. Passar mig som är 176cm lång (behöver ej ha klackar om jag inte vill). Inga axelband.
Balklänning
Balklänning  - 89 Balklänning  - 90 Balklänning  - 91

Balklänning

Storlek: 36/38
Kategori: Klänningar
Märke:
Färg: Blå

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Balklänning från 2022 som är i bra skick. Klänningen är metalliskt ljusblå med en snörad öppen rygg.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rosa klänning  - En rosa och svart klänning som är helt oanvänd.
Svarta Converse  - Svarta Converse som är använda två gånger. Storlek 36. Som nya 🤩
Svarta fotbollsskor från Puma - Säljer ett par svarta fotbollsskor från Puma med vita detaljer och klassisk logga på sidan. Skorna har snörning och mönstrad yta för bättre grepp. Perfekta för spel på gräsplaner och designade för att ge bra kontroll och komfort.
Träningsskor inomhus  - Svarta träningsskor från Nike. Blå detaljer. Storlek 44.
Blåa fotbollsskor med rosa detaljer - Snygga blåa fotbollsskor med rosa ränder på sidan och snörning framtill. Skorna har låg profil och är tillverkade i ett syntetmaterial som ger bra känsla på planen. Perfekta för dig som vill sticka ut på fotbollsplanen.Adidas
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →