Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Säljer denna balklänning
Säljer denna balklänning - 89

Säljer denna balklänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Asos
Färg: Vinröd

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna bal klänningen

säljer
säljer
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Säljer min fina balklänning  - 32-34. Använd endast 1 gång. Köpt för 5800
säljer denna klänning, ej använd  - Klänning
Säljer min balklänning  - Jag är 170 cm och den är passar väldigt bra i längden, jag brukar ha storlek s och denna klänning passar bra i storleken. Den är i fint skick och endast använd två gånger. Har fler bilder.
Balklänning  - Säljer denna balklänningen i vinröd
Balklänning - skulle haft som min balklänning, superbra skick då den aldrig kom till användning så prislappen är kvar. Den är sjukt snygg och är verkligen figursydd så den sitter väldigt fint på kroppen, slits höger fram!Skickar mer bilder i chatten om intresse finns☺️
Balklänning - Säljer en vinröd långklänning med volangdetaljer, hög slits och öppen rygg med knytband. Klänningen har breda axelband och en elegant, flytande passform. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk look.
Balklänning - Hej jag säljer en balklänning från ASOS super fin!!!! Aldrig använd eftersom balen ställdes in pågrund av Corona. Prislappen är dessutom kvar samt påsen jag fick klänningen i. Den går inte att köpa längre. Säljer den för 810kr ink spårbarfrakt!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Vit plisserad klänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med plisserad design och stora volangärmar. Offshoulder-modell som ger en trendig look. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Tillverkad i ett lätt och luftigt material.
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸