Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning  - Jätte söt och fin balkläning från bubbelroom Endas använd en gång på min bal  Är i väldigt bra skick 💘kol med pris förslag
Balklänning  - Säljer denna vackra balklänning från JJ’S House i färgen ”marinblå”. Klänningen är helt oanvänd, endast testad. Säljer pågrund av att jag inte hann skicka tillbaka klänningen i tid. Fler bilder finns att få för den som är intresserad <3 Nypris 1 897 kr
Balklänning - Vit långklänning med silvriga stenar. Kommer inte till användning längre. Strl 38
Balklänning - Balklänning i satin🖤 använd en gång
Balklänning  - Säljer min jättefina rosa balklänning! Den är endast använd en gång, så den är i jättebra skick. Den är i storlek 36 men skulle säga att den passar både större och mindre eftersom de är snörning i bak. Kläninngen har jättefina detaljer med stenar💞 den är uppsydd så den passar någon som är ca 160! Kan gå ner i pris🥰
Balklänning - Säljer en lila glittrig balklänning med smala axelband, djup v-ringning och hög slits framtill. Klänningen har snörning i ryggen och sitter bra eftersom man kan justera med snöret där bak. Den har en korsett med massa fina detaljer och hela släpet har paljetter. Perfekt för bal eller festliga tillfällen. Köpte för 1000 endast använd en kväll.
Balklänning  - Säljer min fina balklänning från Lulus i storlek S. Använd en gång, inga defekter💙
Balklänning  - Jättesnygg ljusblå glittrig klänning! Den passar perfekt inför balen eller andra tillfällen💕Den är lång och har öppen rygg med knytning, verkligen så fin! Nyskick med lappen kvar. Bara att skriva om det är någon fundering!
Balklänning
Balklänning  - 89 Balklänning  - 90

Balklänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Drömmig balklänning från bubbelroom (Lovisa Barkmans kollektion). Köpt för 4 år sedan, tror därför inte heller att denna säljs längre. Använd 1 gång!!

WL
WL
(7)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Satin topp - Säljer denna topp i både vit & smutsgrön.  Festlig topp med öppen rygg 🤍 Båda två är använda 1 gång vardera.  100kr st.
klänning  - Så fin klänning med fina volangdetaljer, använd en gång 🌼🌼🌼
A-design jeans  - Nya A-design jeans i strl XS (större i storleken skulle jag säga).
Jeanskjol - Jag är 174cm lång 🌼
Liknande annonser
Visa alla