Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Balklänning i champange
Balklänning i champange  - 89 Balklänning i champange  - 90 Balklänning i champange  - 91

Balklänning i champange

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Guld

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kläning för finare tillställningar i satin. Champange färg. Använd en gång🌸

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Balklänning champange - En klänning i silke till finare tillställningar. Använd en gång.
Liknande annonser
Visa alla
Balklänning champange - En klänning i silke till finare tillställningar. Använd en gång.
Champange balklänning - Champange färgad balklänning med djup v-ringning och öppen rygg. Klänningen är satin och har en glansig finish. Är själv 180cm lång så klänningen passar långa!. Storlek S. Har använd endast en gång. Var tvungen att klippa av lite av släpet där bak på grund av att jag snublade på den. Det kan man fixa lätt med att bara syy kanten. Har på bilden redan klipt men som ni ser så märks det inte.🤗
Champange färgad balklänning - Superfin balklänning, använd 1 gång
Klänning champange - Klänning i champang färg med spets
Bubbleroom balklänning i guld - Säljer en så fin champagnefärgad balklänning, Klänningen har breda axelband och ett fint fall i tyget som ger en lyxig känsla. Perfekt till bal!💖använd en gång, passar S-M
Balklänning - Säljer nu denna balklänning som endast är använd på denna fotografering💕strl S/M
Fortsätt i appen →