Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning - Säljer min gröna balklänning som jag hade på nians bal! Endast använd då men har några defekter längst ner då jag råkat trampa på klänningen med klackarna. Det går att sy upp eller klippa av så borde inte vara ett större problem! Väldigt fin iallafall😆💃🏼💚💚
Balklänning - Säljer min fina balklänning från ASOS Design. Använd en gång. Färgen: Salviagrön. Nypris: 1569kr. Den har hög hals med knäppe i nacken. Sedan är den öppen en bit i ryggen. Älskade den! Så bekväm och kändes som att brösten var tryggt förvar hela kvällen
Balklänning  - Oanvänd balklänning från asos. Ordinarie pris 1200kr. Säljer då jag köpte den under corona och inte kom till användning.
Mörkgrön balklänning - Balklänning från Ivory Field. Grön satin i storlek EU40/US8. Passar mindre och större då den sitter åt beroende på hur man knyter den. Använd 1 gång på bal men är nopprig fram till. Köpt i butik i Stockholm för 2499kr.
Balklänning - Balklänning använd bara en gång. TFNC märke och är i storlek 38 petite. Är i mycket bra skick och bekväm krånglar inte och lätt att hitta BH till. Är i väckert saliviagrön färg.
Grön balklänning - Grön balklänning från pink and purple. Stolek 40, kan passa nån med stolek 38. Bra skick, andvänt en kväll. Org pris 2200. ❗Kvitto finns.❗Kontakta vid fler frågor! Priset kan diskuteras!
Balklänning
Balklänning  - 89 Balklänning  - 90 Balklänning  - 91

Balklänning

Storlek: 40
Kategori: Klänningar
Färg: Grön

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klänningen är använd en gång i typ 2 timmar. Nypris 899kr.

Moa
Moa
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Lila nattlinne från Victoria's Secret - Supersöt lila nattlinne från Victoria's Secret med tunna axelband och vit spetsdetalj vid halsringning och nederkant. Klänningen har några rosa fläckar i nedre kant (se 2 sista bilder). Storlek: S, passar 34-36. Dockans storlek: S
Vit plisserad volang klänning  - INTRESSEKOLL!! På denna så fina och sjukt eftertraktade klänningen från Zara, endast använd vid 1 tillfälle!!  Säljer endast vid bra pris så kom med prisförslag!!  ❤️❤️
Vit långklänning med rosett i ryggen - Nu säljer jag min fina balklänning jag hade i våras! Den är alltså bara använd en gång. Den är lång och har en stor, fin rosett i ryggen. Den har ett långt släp men jag har sytt upp det så att det inte släpar lika mycket. Jag är ca 1.70 och den gick hela vägen ner med klackar på!! Jag köpte den för 1700, så 1200 är ett väldigt bra pris. Hör gärna av er vid frågor osv!
sommarklänning - jättefin klänning💕 nästan aldrig använd.
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Glittrig guld och svart kortklänning - Populär klänning från Zara o perfekt till nyår🩷 säljer då den var för liten. Inga defekter och avtagbar axelband.
Ljusrosa långklänning med djup v-ringning - Supersnygg ljusrosa långklänning med djup v-ringning och halterneck. Klänningen har öppen rygg, så himlans fin!😍 Använd en gång under min bal❣️