Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Balklänning / långklänning
Balklänning / långklänning - 89 Balklänning / långklänning - 90 Balklänning / långklänning - 91

Balklänning / långklänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar

125 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En vacker balklänning från nåt märke på zalando (minns inte). Storlek 36-36. Fin beige / gammelrosa spets och vacker öppen rygg som inte går att fånga på bild. Använd en gång.

Eira
Eira
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Balklänning/ långklänning/ aftonklänning  - En lång klänning, som passsar bra som balklänning. V-ringad urringning men smala axelband som är justerbara. Skärp i midjan samt dragkedja i sidan. Ett fint blommotiv.  Märket Vila.  Står att storleken är XS men jag tror att den passsar både XS och S.
Beige långklänning med pärlor. Balklänning  - Elegant beige långklänning dekorerad med pärlor. Klänningen har en öppen rygg och en hög slits framtill. Den är långärmad och har en tight passform som framhäver figuren.
Ljusgul/beige långklänning/ balklänning - Elegant champagnefärgad långklänning i satin med hög hals och öppen rygg. Klänningen är ärmlös och har en vacker knytning i nacken som ger en extra touch av stil. Perfekt för speciella tillfällen.
Glittrig långklänning med öppen rygg. Balklänning - Supersnygg långklänning i champagnefärg med glittriga paljetter och geometriskt mönster. Klänningen har smala axelband, djup v-ringning och öppen rygg. Figurnära passform som framhäver siluetten och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut. Passar xs-s. Endast använd en gång. Den är uppsydd vid bröstet för tyckte den var för v-ringad. Men jag kan sprätta upp ifall man vill det
Balklänning/långklänning - Superfin ljusrosa klänning från Bubbleroom med smala axelband, v-ringning med spetsdetaljer i ryggen och slits på sidan. I storlek 34💞 Använd en gång💞
långklänning/balklänning - fin mörk blå långklänning från vila med ett fint djup i ryggen!  använd en gång 🫶🏼
Balklänning/långklänning - Säljer denna fina balklänning/långklänning! Ärmlös/bandeau.  Längd: 124cm
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Prickig klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar💕endast använd en gång. Storlek S
Mini klänning - Mönstrad mini klänning (säljs inte längre) ❤️ Bilder från förra ägaren!!
Klänning  - Superfin klänning i storlek M men är definitivt en S då den är ganska liten. Använd max 5 gånger så toppenskick!🫶
Vit plisserad kortklänning med volang - Superfin vit kortklänning med plisserat tyg och stora volangärmar. Klänningen har en luftig passform och fyrkantig ringning, perfekt för en trendig och somrig look.
INTRESSEKOLL !!!!! Vit spetsklänning med volang - Superfin vit klänning i spets med volangkjol och puffärm. Klänningen har rund hals, genombrutet mönster och markerad midja. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Ljusgul one shoulder kort klänning - Trendig ljusgul kort klänning från Zara. Endast använd en gång
Rosa volangklänning med en axel - Supersöt rosa klänning med volanger från zara💗