Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning S - Balklänning använd 1 dag. Knappen saknas på baksidan av klänningen men någon pysslig kanske kan fixa den så denna fina klänning kan komma till användning igen. Annars är den i nyskick. Uppsydd så den passar perfekt på mig som är 160 cm. Köpt på bubbleroom för runt 1000 kr om jag minns rätt.
Balklänning  - Balklänning, sitter bra på mig som är 175 cm lång. Vid intresse kan jag skicka fler bilder på klänningen. En tråd at släppt i nederkant, inget som påverkar funktionen eller syns. Lätt att laga för den som vill. Därav priset.
Balklänning  - Rosa satinklänning i storlek S från Hello Molly💗 Använd en gång
Balklänning - Röd rostig balklänning helt oanvänd med prislapp kvar i storlek S från hello Molly!! Så fin till balen, skriv om mått eller fler bilder❤️
Balklänning  - LÅNADE BILDER- Grön långklänning med v-ringning, korta volangärmar och slits framtill. Klänningen har ett glittrigt mönster i guldtoner och markerad midja. Tillverkad i ett lätt, luftigt material som ger ett elegant fall. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Klänningen är från märket BA&SH och säljs inte längre 🥰🥰 nypris var runt 5000🩷
Balklänning - Så så så fin balklänning som jag nu säljer när jag inte har användning av den längre🥹 köpt från dressroomstudio (tidigare dressroomlinné) Nypris 4990kr men säljer den för 2500 eftersom den tyvärr tappat några paljetter (se bild) det är absolut inget som syns på håll som ni ser på dom första bilderna🩷 Står storlek 2 (jag ör oftast S och sådär ser den ut på mig^)
Balklänning  - Helt ny svart klänning, passar till bal eller liknande💕
Festklänning/balklänning S - Superfin färg festklänning i siden tyg. Passar storlek S. Använd endast en gång i några få timmar.
Balklänning
Balklänning  - 89

Balklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek s, jag är 165 och på mig blir klänning perfekt med ett par klackar.

Daniela
Daniela
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Air Jordan 4 retro (olive green) - Använt de en gång för en modell plåtning.  (Ej fri frakt)
Klänningar  - Storlek s, 70kr/st. Gröna klänningen 50kr
Liknande annonser
Visa alla