Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart balklänning - Super fin svartklänning som passar till skivor, bal, banquetter etc!🖤En off shoulder modell med slits längst vid benen och i satin-liknande material(modellen är 170)🤩💕Endast använt en gång!!
Svart balklänning  - Jättefin svart paljett klänning passar perfekt till bal, aldrig använd och prislappen kvar💕storlek s men passar mig som har xs! Kommer från lajoly & co, skriv om ni har frågor ❤️
Svart balklänning - Svart balklänning med hög slits som är igensydd en liten bit i ett mjukt och elastiskt tyg. Använd 1 gång, stl S
Svart balklänning  - Säljer en elegant svart långklänning med smala axelband som korsas framtill och öppen rygg. Passar någon runt 169. Aldrig använd!
Svart balklänning  - Säljer en elegant svart lång omlott balklänning med design rundad hals. Klänningen har en figurnära överdel och ett utsvängt långt kjolparti. Baksidan har dekorativa knappar längs ryggen för en snygg detalj. Balklänningen kommer ifrån Bubbleroom occasion. Storlek 34/XS
Balklänning svart - Säljer denna slutsålda balklänning med öppen rygg från Nelly. Klänningen har ett band i midjan som går att knyta båda fram och bak (se bild 1 och 4). För referens är jag 165cm och har 8cm klackar på bilden. Lägg gärna bud eller hör av er för fler bilder!💞
Balklänning svart  - Jätte fin bal klänning.
Svart balklänning
Svart balklänning - 89 Svart balklänning - 90 Svart balklänning - 91

Svart balklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Svart

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fina balklänning som inte kommer till användning💗Den är i storlek S och lång i modellen. Köptes på Lulu’s och den är sprillans ny. Modellen på bilden är 170cm och bär storleken XS, skriv för mer bilder💗Nypris 1300:-

Tyra
Tyra
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kortklänning från Hello Molly - Säljer nu denna jättefina populära klänningen från hellomolly. Helt oanvänd med lappen kvar😍. (Första bilden är lånad, men de sista två är mina🥰)
Gina klänning - Supersnygg svart kortklänning som alltid är slutsåld, omlott och volangdetaljer. Aldrig använd, beställde två av misstag! Kan såklart sänka pris vid snabbt köpt! Kontakta mig innan du köper.
Ljusrosa satin långklänning med öppen rygg - Elegant ljusrosa satin långklänning med axelbandslös design och snygg öppen rygg. Storlek S! 🩷💗💖 Jag är 173cm till referens och det är jag på alla bilderna:) Endast testad , balklänning
Ljusblå axelbandslös miniklänning - Jättesöt klänning från peppermayo som jag köpte i somras. Den är aldrig använd och har prislapparna kvar! Säljer eftersom den tyvärr var för stor för mig. Klänningen är i storlek 38/M. Skriv om ni har några frågor.
Svart kort klänning med volang - Säljer helt ny klänning från zara, endast provad med prislappen kvar på🤍
Gul omlottklänning med volanger - Superfin ljusgul eftertraktad kortklänning med volanger och oneshoulder-modell. Klänningen har flera lager och en snygg omlottkänsla som ger extra volym. Den är från zara!!
Vit volangklänning med broderade detaljer - Superfin vit kortklänning med volanger och broderade hålmönster. Klänningen har offshoulder-modell med bred volang upptill och flera lager i kjolen för extra volym. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.