Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Barn, 8-10 år
Barn, 8-10 år - 89 Barn, 8-10 år - 90 Barn, 8-10 år - 91

Barn, 8-10 år

Storlek: 8-10 år
Kategori: Klänningar
Färg: Rosa

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lillasysters gammla klänning, bra skick

Klassen
Klassen
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit långklänning med slöja från Monita 8-10 år - Superfin vit långklänning från Monita med glittrigt tyllöverdrag och matchande slöja med spetsdetaljer. Klänningen är ärmlös och har ett brett tyllband i midjan samt dekorativa band längst ner på kjolen. Perfekt för speciella tillfällen!
Strl 146 11-10 år - En jätte fin sommarklänning, rosa blommig, med lite detaljer nertill💝
Cirka 8-10 år - Blommor,klänning,sommar
Festklänning, barn 12-13 år - Aldrig använd! Super fin glittrig festklänning för ett barn 12-13 år! Två av diamanterna på bältet fanns inte när den köptes (dock inget som man lägger märke till), därav det billiga priset.
Barnklänning 8-10 år  - Fantastis fin klänning - knappt använd . Från New Look 915 . För flicka / barn
Finkänning med spets barn - Superfin ljusrosa långklänning från H&M med spets upptill och en stor rosett framtill i midjan. Klänningen har ett vackert fall, är ärmlös och har flera lager tyg i kjolen för extra volym. Perfekt för speciella tillfällen när man vill känna sig extra fin. Endast använd en gång, mycket bra skick.
Festklänning Lila Barn 7-10 år - Fin klänning använd 1 gång Storkek 8, passar kanske 7-10 åring En sjal tillhör
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit plisserad klänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med plisserad design och stora volangärmar. Offshoulder-modell som ger en trendig look. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Tillverkad i ett lätt och luftigt material.
Vit plisserad klänning med volangärm - Supersöt vit klänning med plisserad kjol och stora volangärmar. Klänningen har en luftig och flowy passform med fyrkantig ringning. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
blommig klänning - bra skick! 🌸passar xs-m
Ljusgul balklänning 💛 - Elegant ljusgul långklänning i glansigt material med smala axelband och v-ringad front. Klänningen har öppen rygg med snygg snörningsdetalj. Endast andvänd en gång, kan behöva tvättas då det kan vara lite smutsigt nertill💕Pris kan dissekeras!
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛