Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit spetsdetaljerad kimono från Monki - Säljer en superfin vit kimono från Monki i storlek medium. Den har vackra spetsdetaljer vid axlarna och är perfekt att ha över en topp eller klänning. Materialet är lätt och luftigt, vilket gör den idealisk för sommarens varma dagar. Perfekt för en avslappnad men stilren look!
Kimono/ abaya  - Helt ny kimono abaya i linnen material
Vit kimono / klänning spets Zara strl S - Drömmig vit långklänning/kimono från Zara med transparent spets och broderade detaljer. Klänningen har v-ringad front, volangärmar och en knapp i midjan. Perfekt för dig som gillar romantisk och bohemisk stil. Lätt och luftig. Storlek S. Längd ca 127cm
Kimono kaftan  - Kimono kaftan från Danska Denim Hunter ny med prislappen kvar. Dyr inköp
Kimono  - Mer bilder och information på Vinted
Svart kimono med vit spets - Inga defekter, super superfin!!  Har liknande annonser på min sida, kika gärna☺️
Kimono Spets - Spets kimono från Hunkemöller som använts 1-2ggr. Kan användas som sovplagg, vardagligt eller på fest. ❤️ etikett bortklippt vid användning
Vit Kimono
Vit Kimono - 89 Vit Kimono - 90 Vit Kimono - 91

Vit Kimono

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Inte använd en ända gång , köpt på en marknad i Mexico. Väldigt fin till stranden . Den skulle kunna passa flera storlekar men jag är storlek S

Ivanna
Ivanna
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
zara klänning - svart zara klänning med spets
Blårutig kort klänning från Zara - Supersöt kort klänning från Zara i blåvitt rutigt mönster. Använd 1 gång
Vit kort sommarklänning Zara - Superfin vit kort klänning med v-ringad hals och volangkant nertill. Klänningen är ärmlös med smala axelband och har en luftig, flowy passform som är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt bomullstyg som känns skönt mot huden.
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre. storlek M men liten i storleken!
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Studentklänning  - Superfin vit axelbandslös kortklänning i glansigt satinliknande material. Klänningen har stora volangdetaljer upptill som ger en riktigt statement-look. Sitter tajt i midjan och har en elegant, stilren siluett. Perfekt inför studenten
Blå balklänning  - Superfin bandeau balklänning från showpoo, nypris ca 1400 med frakt. Har endast används en gång. Perfekt till skolbal eller liknande event