Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
ASOS LUXE - ljusrosa jumpsuite
ASOS LUXE - ljusrosa jumpsuite - 0 ASOS LUXE - ljusrosa jumpsuite - 1

ASOS LUXE - ljusrosa jumpsuite

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

1900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en unik beige oneshoulder klänning med fransar och paljettdetaljer. Klänningen har en öppen rygg och är dekorerad med glittriga element som ger en festlig känsla. Perfekt för en speciell kväll!

Alec
Alec
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusrosa klänning med spets och rosett från ASOS Luxe - Supersöt ljusrosa klänning från ASOS Luxe med spetsdetaljer, volangliknande vågade kanter och en söt rosett i midjan. Axelbandslös modell med markerad byst och kort längd. Perfekt för speciella tillfällen! Köpt för 700kr och haft på mig en gång
Jumpsuit  - Vit och beigerandig jumpsuit från H&M🫶🏼endast använd en gång så väldigts fint skick!
Jumpsuit  - Jumpsuit  Asos design  Never used  Size 36/small
Jumpsuit  - För kort för mig som är 180cm (kommer därför inte fota med den på). Passar nån som är 160-175 Max. Jättesöt, skrynklig pga legat långt in i garderoben. Mjukt ”mjukismaterial”
Jumpsuit - Jättemysig jumpsuit som tyvärr är lite för stor för mig. Använd en gång. Nyskick.
Ljusrosa klänning från Asos - Jätte fin ljusråsa klänning från Asos. Aldrig använd och lappen är kvar. Köpte den för balen och valde en annan klänning, men nu är det för sent att lämna tillbaka. Skriv om ni har frågor!!💕🌷
Klänning från ASOS - Superfin vit/beige kortklänning från ASOS. Första bilden är från ASOS egna hemsida, resten är mina egna bilder. Klänningen har rynkade detaljer på båda sidorna av midjan och ena axeln. Nypris: 540kr. Skriv gärna om du vill ha fler bilder eller om du har frågor. Läs helst min bio innan du köper🫶🏻💫
Jumpsuit  - Jumpsuit från H&M med dragkedja
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Vit plisserad klänning med volang - Så fin och populär klänning från Zara! Så fin till studenten 💓 bilderna är mina egna 💓🙏🏼
Ljusrosa balklänning - Super fin balklänning från babyboo. Aldrig använd! Nypris är 1150❤️
Rosa sommarklänning med volanger - Söt rosa kortklänning från Design by Amor. Klänningen är axelbandslös med smockad överdel och volangig kjol i lätt, luftig bomull. Perfekt för varma dagar och har en romantisk känsla med sina fina detaljer. Andvänd endast en gång, ny pris 699kr
Vit offshoulder volangklänning zara - Supersöt vit offshoulder klänning med svarta prickar och flera lager volanger. Klänningen är kort och har en luftig passform, perfekt för varma dagar.
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.