Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
 Beige klänning
 Beige klänning  - 89  Beige klänning  - 90  Beige klänning  - 91

Beige klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Cider
Färg: Beige

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En beige kort klänning som aldrig har använts och har lappen kvar

Kerstin
Kerstin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige kort klänning  - Kort beig klänning med band går att ta av badet. Går att knyta både fram/bak/sidan som man vill. Aldrig använd. Storlek S/M
Beige Klänning - Beige klänning, skriv för fler bilder🫶🏻
Beige klänning - Säljer denna beiga klänning från Shein! En slits vid vänstra benet. Aldrig använd!
Beige klänning  - Köpt på Hm för typ 150kr
Jättefin beige klänning - Jag säljer denna jättefina klänning eftersom den inte kommer till användning längre, använd två gånger. Mycket bra skick!💓
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Svart kort klänning med tunna band - Säljer en svart kort klänning med tunna axelband. Klänningen har en luftig, voluminös kjol och sitter tight över bysten. Perfekt för dig som gillar en enkel men snygg look.
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Vit axelbandslös volangklänning - Söt vit kortklänning med smockad överdel och axelbandslös design. Kjolen har dubbla volanger i broderad bomull som ger en romantisk känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Vit blommig kortklänning med volang från Zara - Säljer en söt vit kortklänning med små blommor i blått och lila i storlek S från Zara. Klänningen är aldrig använd men har tyvärr inte prislappen kvar, jag köpte den på vinted för några veckor sedan och hon hade aldrig använt klänningen och den har inte kommit till användning för mig heller (kan se använd ut på bilden men den är bara lite skrynklig)💕💕
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S
Vit min klänning /Student klänning/ Midsommarklänning  - Säljer min så fina mini klänning som jag köpte i Kroatien.😍 Med spets och volanger. Perfekt till midsommar eller STUDENTEN!💕✨ Strlk 32. (Obs se bild 7, solkräms fläck dock inget man tänker på och går säkert bort med typ vanish). Pga fläck kan pris diskuteras.😊