Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Krämvit klänning
Krämvit klänning  - 89 Krämvit klänning  - 90 Krämvit klänning  - 91 Krämvit klänning  - 92 Krämvit klänning  - 93

Krämvit klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Bik Bok
Färg: Beige

70 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Jättefin krämvita klänning som är stretch! Otroligt fin i ryggen, den går att ha på lite olika sätt. Säljer då den tyvärr inte kommer till användning längre. 👗

♥️ Kristina ♥️
♥️ Kristina ♥️
(19)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Krämvit klänning  - En helt oanvänd (limited edition) klänning från NA-KD. Säljer tyvärr pga att den är för stor för mig. (Liten i storleken)
Krämvit klänning - Jag säljer klänning då den inte passar mig. Etiketten finns kvar, har provat den en gång! (Skriv för fler bilder)
Krämvit klänning från H&M - Säljer en elegant krämvit klänning från HM. Den har en öppen rygg med snören man kan knyta . Är perfekt nu till sommaren! Skriv privat om bilder på!
Krämvit kort klänning - Suoersöt tight klänning med krämvit rutmönster, av bomull
KrämVit ribbad klänning - Snygg vit ribbad klänning med långärmad design och en figurnära passform. Perfekt för en stilren look.
Krämvit klänning från Zara - Helt ny oanvänd klänning från Zara i stl XS. Klänningen är lite stretchig.
Krämvit ribbad klänning från Dr Denim - Snygg ärmlös krämvit klänning från Dr Denim i ribbad bomull. Modellen är kort med krage och knappar framtill för en sportig och clean look. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha något bekvämt men ändå trendigt.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Superfin till sommaren❣️❣️
Prickig klänning  - Söt prickig klänning från Zara, storlek S❤️
Rosa axelbandslös volangklänning - Söt rosa kortklänning med smockad överdel och dubbla volanglager i kjolen. Klänningen är axelbandslös och har broderade detaljer i tyget som ger en lekfull känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Använd 1 gång. Nypris 699. Säljs för den användes för lite 💓
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Vit offshoulder långklänning med volang - Säljer denna jätte fina klänning perfekt till bal. Den är helt ny med prislapp kvar! Skriv vid fler frågor!💗
Bandeau klänning - Sjukt vacker bandeau klänning från Francis by si
Ljusgul balklänning - Så fin ljusgul balklänning! Endast använd fåtal gånger. Jag köpte klänningen på plick och är därför osäker på vart den är ifrån eftersom lappen var borta när jag fick den. 💕💕💕
Vit plisserad kortklänning med volang - Så fin och eftertraktad klänning från Zara! Säljs inte längre, endast använd vid 1 tillfälle! Storlek xs💕