Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Rosa sammets klänning
Rosa sammets klänning - 89 Rosa sammets klänning - 90 Rosa sammets klänning - 91

Rosa sammets klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Bik Bok

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stl S. Fint skick använd 1 gång.

Josefine Lim
Josefine Lim
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa sammet klänning - Säljer en superfin rosa sammet klänning med draperad design. Den är ärmlös och har en elegant passform som passar perfekt för festliga tillfällen. Klänningen har en dragkedja i ryggen för enkel påklädning. Perfekt för en glamorös kväll! Använd 1 kväll.
Sammet klänning  - En jättefin sammet klänning i rosé färg. Säljer pga att den inte passar min stil. Helt ny aldrig använd bara testat, skriv för mer bilder. Köparen står för frakt och pris kan diskuteras💕köptes för 400kr
Sammets Klänning Från BikBok - Klänning från BikBok, använd 1-2ggr, superskönt material med V-ringning och den är även figursydd<3 Den räcker till precis innan knäna på mig och jag är 1,64<3 Den är i storlek L och den är stretchig men skulle säga att den passar M<3 Rosa/Lila/Brons färg
Rosa klänning  - Rosa figurnära klänning från BikBok🌸
sammets klänning  - Elegant svart klänning i mjuk sammet. Den har en v-ringad design och långa ärmar, perfekt för en stilren look. Klänningen är knälång och har en omlott-effekt som ger en smickrande passform.
Rosa klänning - Helt ny och oanvänd klänning från BikBok med prislappen kvar!❤️ Köpt för 249kr
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Svart kort klänning med tunna band - Säljer en svart kort klänning med tunna axelband. Klänningen har en luftig, voluminös kjol och sitter tight över bysten. Perfekt för dig som gillar en enkel men snygg look.
Vit axelbandslös volangklänning - Söt vit kortklänning med smockad överdel och axelbandslös design. Kjolen har dubbla volanger i broderad bomull som ger en romantisk känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕
Vit blommig kortklänning med volang från Zara - Säljer en söt vit kortklänning med små blommor i blått och lila i storlek S från Zara. Klänningen är aldrig använd men har tyvärr inte prislappen kvar, jag köpte den på vinted för några veckor sedan och hon hade aldrig använt klänningen och den har inte kommit till användning för mig heller (kan se använd ut på bilden men den är bara lite skrynklig)💕💕