Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning S - Från Danska Day Birger et Mikkelsen  Cream färg
Oh polly klänning S - Så vacker klänning🤍  Prislapp kvar och helt ny. Klänningen är i sin förpackning och orörd Mitt pris: 650kr Storlek S/36
Klänning  - Maxi dress from Zara, never worn perfect condition
Klänning - Champagne färgad klänning.  I bra skick.  Storlek xs/s
Klänning  - Elegant beige långklänning med tunna axelband och twistad detalj vid bysten. Klänningen har ett draperat liv och ett flytande, plisserat kjolparti. Tillverkad i ett lätt, skirt tyg som ger en romantisk känsla.
Klänning - Jätte snygg klänning från Zara som inte säljs längre💕
klänning  - helt ny med prislapp, liten i storlek
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90

Klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke:
Färg: Beige

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpte denna på Plick och den var tyvärr lite för stor på mig därav säljer jag den, skulle säga den passar en s 💕

Emilia szubryt
Emilia szubryt
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
SÖKER - Söker någon av dessa 2 väskorna, skriv ifall du är intresserad av att sälja 💗
Klackar - Säljer dessa klackar i strl 36, aldrig använda men perfekta för balen och andra event. Alla kristaller sitter kvar och bilderna är lånade men kan skicka egna ifall det behövs 🫶🏼💗
Necessär  - Intressekoll på dessa necessärer som jag handvirkar, för egna bilder skriv så skickar jag, kan virka i flertal färger som du väljer själv bland, kan även göra mindre och större modeller 💗
Necessär  - Säljer en liknande necessär som jag virkat själv, sista bilden är min egna 💗
Mönstrad necessär i zigzag-mönster - Säljer en snygg necessär med zigzag-mönster i grönt, svart, vitt och beige. Väskan har en rektangulär form och dragkedja upptill. Perfekt för smink eller småprylar. Materialet känns som tyg och den är mjuk och flexibel.
Liknande annonser
Visa alla