Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning  - 89

Klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min klänning som är super fin st s använd två gånger blir din för 250kr. Har även den i svart st xs

Vivian
Vivian
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning S - Svart med fina detaljer
Klänning S - Använder bara 1 gång
Klänning S - Mycket fint skick
Klänning - S - Klänning i storlek S Säljs för 40kr
Klänning - Helt oanvänd och superfin omlottklänning från NAKD x Pamela💙Tunna band och knytning i midjan, samt dragkedja som stängning på sidan.   Tyvärr för liten för mig 💙
Klänning! - Skön klänning! Jätte fin men säljer den nu för att jag har många liknande! Kan knytas både fram i midjan och bak i ryggen! Fin sommarklänning!😍💕
Klänning - Klänning från new look aldrig använd i cotton/bomull stretchiga material
Klänning - Klänning från TFNC använd en gång, passar till fest, middag eller nåt annat tillfälle. Mycket fin när man ha den klänning på sig.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa sommarklänning med volanger - Söt rosa kortklänning från Design by Amor. Klänningen är axelbandslös med smockad överdel och volangig kjol i lätt, luftig bomull. Perfekt för varma dagar och har en romantisk känsla med sina fina detaljer. Andvänd endast en gång, ny pris 699kr
Ljusrosa balklänning - Super fin balklänning från babyboo. Aldrig använd! Nypris är 1150❤️
Vit offshoulder volangklänning zara - Supersöt vit offshoulder klänning med svarta prickar och flera lager volanger. Klänningen är kort och har en luftig passform, perfekt för varma dagar.
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har volangdetalj upptill och är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Satinklänning - Superfin svart satinklänning med öppen rygg. Storlek xs. Nyskick🩷