Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kort klänning  - Kort klänning från Bikbok. Storlek M.
Vinröd kort klänning  - Vinröd kort klänning i storlek XS från BikBok
Snygg röd kort klänning  - Jag säljer denna snygga kort klänning från bikbok eftersom den tyvärr är för stor för mig som vanligtvis har xs/s. Mycket bra skick!
Kort klänning - Superfin kort klänning från Bikbok🖤Använd en gång så precis som ny! Perfekt till nyår🌟
Vit kort klänning - Så söt klänning from bikbok💓 använd en gång!
Kort klänning - Säljer detta plagg från bikbok då jag har många klänningar som inte används länge. Denna topp har används 2 gånger. Priset går att diskutera.
Vinröd kort klänning  - Supersnygg vinröd kort klänning från Pull&Bear med  offshoulder-ringning i storlek (S). Klänningen är gjord i mjukt, stretchigt material som sitter fint på. Helt oanvänd utan prislapp. Skriv via dm vid funderingar❣️💬
Svart kort klänning - Svart kort klänning i satin🫶🏼
Kort klänning
Kort klänning - 89 Kort klänning - 90

Kort klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Bik Bok
Färg: Vinröd

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin men aldrig använt, Storlek M

Emma Sylven
Emma Sylven
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Drömig rosa balklänning  - Fantastisk rosa balklänning som köptes till min bal i 9an. Använd en gång storlek 34. Beställd från usa. Den har som en korsett i ryggen så den är lätt att justera. Lite smutsig längst ner på undertyget då den släpade i marken under min bal (sista bilden). Dustbag medkommer självklart.  Kom privat vid frågor❤️
Zebramönstrad klänning Zara - Supersnygg kortklänning med zebramönster från Zara i strl XS🤍
Vit prickig kortklänning från Bershka - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar från Bershka i storlek S (liten i storleken). Klänningen har bara prövats på en gång. Slutsåld på hemsidan och på zalando.
Balklänning - Supersnygg ljusrosa långklänning från hello molly i satin material med offshoulder och en hög slits på sidan! Passar så fint som balklänning🌸I nyskick med prislapp och original förpackning kvar! Köptes för 1250+ frakt❣️
Gul balklänning med öppen rygg - Säljer en elegant gul långklänning med djup v-ringning och öppen rygg. Klänningen har en mjuk, följsam passform och är ärmlös. Perfekt för sommarens speciella tillfällen och studentbal. Materialet känns svalt och lätt mot huden. Använd 1 gång.
Vit klänning byic - Tryck ej på köp nu! Super fin klänning från byic som passar perfekt till studenten. Helt ny och aldrig använd, kommer inte sänka pris
Ljusrosa  balklänning  - Superfin långklänning i ljusrosa med flera lager volanger och axelband med rosett. Endast använd en gång på min bal förra året. Skriv för fler bilder! Märket är lace and beads men den är köpt på asos.
Balklänning  - Säljer min balklänning i marinblå som är glansig och har en glittrig detalj vid sidan om och med slits, Orginal pris 600.