Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Mörkgrå klänning
Mörkgrå klänning  - 89 Mörkgrå klänning  - 90 Mörkgrå klänning  - 91

Mörkgrå klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Bik Bok
Färg: Grå

120 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Oanvänd klänning från BikBok. Väldigt skön i materialet och sitter inte för tajt i mitt tycke. (Pris kan diskuteras)

Natti
Natti
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkgrå klänning  - Klänning från Zara i en helt sjukt fin mörkgrå färg. Sitter som en smäck, är även figursydd.  Storlek Small
Mörkgrå klänning - Från Shein, köpt för 119kr. Endast testad 🫶🫶storlek S
Mörkgrå långärmad klänning - Snygg och enkel mörkgrå klänning med lång ärm och rund halsringning
Mörkgrå ärmlös klänning - Snygg mörkgrå klänning med ärmlös design och draperad framsida. Perfekt för en stilren look.
Mörkgrå klänning från Vero Moda - En stilren mörkgrå klänning från Vero Moda med trekvartsärm och rund halsringning. Klänningen har en diskret dragkedja i ryggen och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material. Perfekt för dig som gillar enkel och tidlös design.  Endast använd vid ett tillfälle.  Kommer från djurfritt hem!
Mörk grå klänning - Helt oanvänd mörk grå klänning där man kan justera längden via band. Pris kan diskuteras💗💗
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕