Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning - Svart klänning med knappar🖤
Klänning - Super skön och fin ljusblå långärmad klänning från BikBok. Köpt för 500 kr och endast använd en gång. Inga defekter alls!
  Klänning!  - Snygg svart kortklänning från Bik Bok med breda axelband och djup v-ringning framtill. Klänningen har en figurnära passform och är ärmlös, perfekt för dig som gillar en stilren och modern look. Klänningen har en liten öppning framtill se bild 3.
Klänning  - Säljer en ribbad långärmad klänning från bik bok, hur skön som helst men även lite elegant med en slits på vänster ben, säljer då den inte kommer till användning längre 🥰
klänning - svart klänning i storlek s!
Klänning - En lite mörkare brun färg ifrån bikbok, använd under 1 tillfälle, super fin och perfekt till sommaren!🌸
Klänning - Super söt sommarklänning som passar för midsommar, i ljusblå och vit blommig i nyskick
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90

Klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Bik Bok

35 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

fin klänning nästan som ny köpte den förra sommaren o använt den kanske 3 gånger

Olivia Andersson
Olivia Andersson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning  - Säljer denna superfina vita klänning, som passar PERFEKT till studenten!💕💕Den är från Åberg copenhagen, och är i storlek M men skulle säga att den passar S oxå! Säljer då den tyvärr är lite för stor för mig.💕💕 Klänningen är endast använd 1 gång!
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Nypris 699kr!! Kommer inte gå lägre än 350kr💗
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Gul volangklänning med cut out - SLUTSÅLD Supersöt kort gul klänning med puffärmar, djup v-ringning och cut out-detalj i midjan med rund spänne framtill. Kjolen har flera lager volanger som ger en flowy känsla. Perfekt för varma dagar!💛
Gul chiffongklänning från Peppermayo - Superfin gul kort klänning i chiffong från Peppermayo. Klänningen har halterneck med knyt i nacken, öppen rygg och volangig kjol. Materialet är lätt och luftigt med subtila ränder. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt oanvänd och ny pris runt 1100kr sek. Storlek S
Lojsan x Nakd klänning - En klänning från Lojsans kollektion med Nakd, i en korall färg, så fin! Storlek 40 och sann i storleken