Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blå balklänning
Blå balklänning  - 89

Blå balklänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Asos
Färg: Marinblå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå oanvänd balklänning från asos. Säljer då jag missade att returnera. Går ner till golvet på mig som är 171. Nypris: 516kr. Skriv om du vill ha fler bilder❤️❤️

LovisaFriman
LovisaFriman
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå balklänning - Säljer min fina balklänning köpt vintern 2023. Jag köpte den på Asos för runt 700 men sydde även in den som blev ytterligare 500. Jag sydde in den eftersom den var för stor trots att jag köpte den i den storleken jag brukar ha. Använd 1 gång.
Blå balklänning - Helt ny och oanvänd balklänning med lappen kvar. Den är från ASOS tall, och jag skulle säga att den passar om man är mellan 170-180 cm.
Blå balklänning - Helt ny och oanvänd balklänning med lappen kvar. Den är från ASOS tall, och jag skulle säga att den passar om man är mellan 170-180 cm.
Blå balklänning  - Blåbalklänning men öppenrygg, väldigt lång, från Bubbleroom. Ny pris är 999kr. Kontakta om frågor.
Blå balklänning - Säljer denna eftertraktade marinblåa balklänningen från Nelly 💙 Helt ny och oanvänd med prislappen kvar och i orginalförpackning 💙
BLÅ BALKLÄNNING  - Säljer fin balklänning som endast är använd 2 gånger, därav är den som ny utan några defekter. Köpt av en tjej här på plick, från  Bubbleroom för 799kr💙🥂
Blå balklänning - Superfin ljusblå maxiklänning med långa mesh-ärmar och broderade blommor. Endast använd en gång😊
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Blommig hm klänning - Supersöt kort offshoulder-klänning med volangkant och blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Klänningen har smockad överdel och volang nertill, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Vit offshoulder klänning med volang - Superfin vit klänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har broderade spetsdetaljer och är kort i modellen. Perfekt för sommarens alla tillfällen som student eller skolavslutning som exempel, och ger en romantisk känsla med sina fina hålmönster. den är från zara men köpte här på plick, dom första två bilderna är mina, den sista är lånad men bara att höra av sig vid frågor eller fler bilder💗