Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blå klänning med bälte
Blå klänning med bälte - 89 Blå klänning med bälte - 90 Blå klänning med bälte - 91 Blå klänning med bälte - 92 Blå klänning med bälte - 93

Blå klänning med bälte

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: NA-KD
Färg: Blå

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bra skick, bältet inkluderat

Gretar
Gretar
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå klänning med bälte - Snygg blå klänning med ett matchande bälte i midjan. Klänningen har en rund halsringning och är ärmlös, vilket gör den perfekt för varmare dagar. Den har en dragkedja på sidan för enkel på- och avtagning.
Blå klänning  - Superfin blå volangklänning från Linn Ahlborgs kollektion från NA-KD. Skriv för fler bilder eller fårgor!! Har inga defekter och ser ut som ny. Står storlek 36 och passar mig som har S
Blå klänning - Supersnygg blå kortklänning i glansigt satinmaterial med djup v-ringning och rynkade detaljer längs sidorna. Klänningen har breda axlar och en riktigt cool siluett som sticker ut. Endast använd en gång💕
Blå klänning  - Säljer min superfina klänning som endast har använts en gång. Storleken är xs/32 men passar mig som vanligtvis har s/m. 🌸💓
Blå formell klänning - Klänning från NA-KD köpt 2021 inför skolavslutning av 9:an. Dock aldrig använd pga corona och för att det inte är min stil längre.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!