Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blå klänning
Blå klänning - 89

Blå klänning

Storlek: Xs
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

300 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Jätte fin blå sommarklänning som endast är använd en gång. Nyskick och inga täcken på användning. Skriv för fler bilder. Köpt för 500.

Ebba
Ebba
(22)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå klänning  - Säljer denna fina klänning som är köpt i Italien så går därför inte att få tag på i Sverige, endast använd en gång och har lappen kvar. Nypris var drygt 500kr, 44,90€ 💗💗
Blå klänning - säljer min blåa klänning, den åt vänster! Den är i storlek xs o använd i endast några timmar
Blå klänning - Väldigt skönt material, fint mönster! Frågor eller annat på dm!
Blå klänning - Säljer denna blåa söta klänning perfekt till sommaren💙
Söt blå klänning - Vacker marinblå klänning. ❤️Har v-ringning, volanger, samt en rosett som man kan knyta där bak.
blå klänning - Jättesöt ribbad blåklänning 💙 Den är från gina tricot, men lappen är bortklippt. - Storlek XS, passar XS - S Skriv privat för fler bilder eller frågor 🫶🏽
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Helt ny med lappen kvar! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.
Studentklänning  - Köpte inför min student 2025 här på plick! Men bestämde mig för en annan klänning till slut så bilderna är inte mina, den är enbart testad🥰Oerhört eftertraktad klänning och köpt här på plick. Både runt ärmarna och längst ned vid kjolen är det resår. Hör gärna av dig vid frågor!.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.