Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Balklänning
Balklänning - 89 Balklänning - 90 Balklänning - 91

Balklänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Färg: Grön

2600 SEK

Frakt från 65 SEK
Beskrivning

Säljer min blågröna balklänning, Använd en gång och uppsydd så passar 34-38 och mig som är runt 170

Sienna
Sienna
(42)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Balklänning - Grön satinklänning med öppen rygg från Bubbleroom. Endast använd en gång.
Balklänning - Ljusgrön balklänning köpt på Sellpy, ej använd, lapp kvar
Balklänning  - Säljer min balklänning Jag köpte helt ny från jjshouse så att jag skulle säga att den är som ny, den skiftar blått och grönt men kan bara fylla i en färg. Ny pris är 1600 men kommer sälja för billigare. jag är en och 170 som referens. PRIS GÅR ATT DISKUTERA.
Balklänning  - Säljer min balklänning som jag köpte på jj house för 1600. I 36/38. Sytt den lite tajtare. Jag
Balklänning - Jättefin balklänning som är använd en gång! Hög slits på sidan och figursydd. Inbyggd bh. Nypris 4500kr. Använder vanligtvis 38/M
Balklänning  - Säljer min jättefina balklänning, i jättebra skick. Använt en gång och säljer den för jag inte kommer använda den nå mer. Storlek 36, passar dock 34 också. Pris kan diskuteras.
Balklänning  - En superfin balklänning i storlek 38. Den är endast använd en gång. Klänningen är från asos och är slutsåld i alla storlekar.
Balklänning - Balklänning använd bara en gång. TFNC märke och är i storlek 38 petite. Är i mycket bra skick och bekväm krånglar inte och lätt att hitta BH till. Är i väckert saliviagrön färg.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Balklänning - Superfin klänning från Zara som ej säljs längre. Endast använd en gång. Storlek S/36, kan diskutera pris
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸
 Gul volangklänning - Supersöt ljusgul klänning med volanger. Från Zara och sparsamt använd, bra kvalitet. Köpte 2022 från Zara. Använd 3 gånger
Vit spetsklänning med volang - Superfin vit kortklänning i spets med puffiga trekvartsärmar och volangkant nedtill. Klänningen har ett detaljerat broderat mönster och hög hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och perfekt til studenten!!!
Vit min klänning /Student klänning/ Midsommarklänning  - Säljer min så fina mini klänning som jag köpte i Kroatien.😍 Med spets och volanger. Perfekt till midsommar eller STUDENTEN!💕✨ Strlk 32. (Obs se bild 7, solkräms fläck dock inget man tänker på och går säkert bort med typ vanish). Pga fläck kan pris diskuteras.😊