Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Lace klänning
Lace klänning  - 89 Lace klänning  - 90

Lace klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Blå

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min älskade blåa lace klänning från hm. I nyskick. Passformen är väldigt fin och den har reglerbara axelband. Köparen står för frakt.

Olga:)
Olga:)
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lace klänning, Sommar klänning  - Sommar klänning som man kan gå runt med utan bh I då den håller upp. Somrig med spets
Lace dress - 2 stycken Oanvända spets klänningar, storlek 34 & 38,i mycket bra kvalité. Kedja bak. Inköpt:999kr
Super snygg lace klänning - Size: 36C Length: 58cm Waist: 30cm x2 Cup: ↕️13cm↔️ 16cm  Feel free to send offers<3
Black Lace dress  - Sexy short black lace dress One time wear
Lace & beads klänning  - Säljer denna fina klänningen perfekt till bröllop, brudtärna och bal, den är endast använd en gång💕 hör av er vid intresse
Svart Lace Skaterdress - Supergullig skaterdress med spets under bysten/vid midjan. Den är tajt över bysten och går ner i en klockad kjol. passar perfekt till sommaren! Klänningen är markerad 40 men är liten i storleken! {Köpare står för frakt eller hämtar i Upplands Väsby!}
Sequin Lace Dress - Säljer en marinblå kort klänning från Nelly med glittriga detaljer och spets över hela klänningen. Modellen har långärmade ärmar, rund halsringning och en snygg öppning i ryggen. Perfekt för dig som vill sticka ut med lite extra glitter.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Ljusrosa långklänning i satin - Fin ljusrosa långklänning med smala axelband och v-ringad där frammer. Klänningen är i satin och perfekt för lärarmiddag/bal
Vit spetsklänning med volang - Jättefin klänning från Gina💘 originalpris 460kr🌸 Endast använd 1 gång!