Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusblå balklänning  - Ljusblå balklänning. Använd en gång. Uppsydd, passar ungefär till 168. Nypris 899. Pris går att diskutera
Balklänning ljusblå - Säljer en drömmig ljusblå långklänning som är oneshoulder med volangdetaljer. Kläningen är från märket Lace & Beads och är helt slutsåld, Nypris: 1600kr🤍 den är aldrig använd, endast testad och är perfekt till balen eller bröllop
Ljusblå balklänning  - Såå fin balklänning "CHIFFONG FAITH KLÄNNING I LJUSBLÅTT" från Ivory Field💕💕Älskar verkligen den här och var så fin på balen! Nypris: 3300kr mitt pris kan diskuteras
Ljusblå balklänning  - Säljer en super fin ljusblå långklänning från Nelly som tyvärr är för liten. Klänningen har v-ringad omlott-topp med plisserade detaljer och korta ärmar. Kjolen är luftig och faller snyggt. Dragkedja i ryggen för enkel påklädning. Perfekt för bal eller andra festligheter!
Ljusblå balklänning  - Säljer en elegant ljusblå långklänning med djup v-ringning och omlottliv. Klänningen knyts med band runt rygg och midja. Skicka privat för fler tydligare bilder. Orginalpris var 1400 kr. Är storlek 36 i vanliga fall men funkar perfekt då den har resor i ryggen :)
Ljusblå balklänning  - Jätte fin klänning som passar perfekt för bal, bröllop eller finare tillfällen. Ifrån arccombie and fitch.💞
Ljusblå balklänning  - En jättevacker balklänning med öppen rygg från Jj’s house💓 lappen sitter kvar och är endast använd en gång💗 Ny pris är 1 500 men blir 1 800 kr med frakten därav priset, skriv om ni har några frågor☺️
Balklänning Ljusblå
Balklänning Ljusblå - 89 Balklänning Ljusblå - 90

Balklänning Ljusblå

Storlek: S
Kategori: Klänningar

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Balklänning i väldigt fint skick. Snörning i midjan och dragkedja i ryggen. Använd två gånger, en gång av förra ägaren (som även sydde in lite stenar där fram) och en kväll av mig. Det finns inga hål, fläckar eller andra fel. Kan skickas mot att köparen betalar frakt. Storlek S.

Elsa Fribyter
Elsa Fribyter
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning Vit klänning  - Superfin och populär klänning, passar perfekt till studenten och massa andra tillfällen. Storlek M men passar perfekt på mig som brukar ha XS och S.
Vit blommig kortklänning Feeling Friday - Supersöt vit kortklänning från Feeling Friday med blommigt spetsmönster, puffärmar och djup v-ringning. Klänningen har snörning fram och öppen rygg med knytband. Perfekt för studenten. 🌸Den är köpt från ett företag i Norge - Feeling friday för 1 220kr frakten kostade 400 därför kommer jag sälja den för 1 500 alltså billigare än att köpa ny. Den är helt oanvänd endast testad men den passade tyvärr inte mig så därför säljer jag.
Vit kort klänning med blommig rosett Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med blommigt mönster upptill och en stor rosett framtill. Axelbandslös design och lätt A-linjeformad kjol. Perfekt för sommarens alla tillfällen, med fräscha färger och mjukt material.
Blommig volangklänning från Stradivarius - Superfin kort klänning från Stradivarius som tyvärr är lite för kort för mig, klänningen är i nyskick och är endas provad. Klänningen har smala axelband, volangdetaljer vid ringningen och nederkanten samt en lätt v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen!✨✨ Nypris 379kr!
Ljusblå balklänning med snörning - Säljer en jättefin ljusblå långklänning i glansigt satinliknande material. Klänningen har omlottliv, v-ringning och smala axelband med snygg snörning i ryggen. Betalade 1800 för klänningen och 900 för att sy upp den då den var för lång. Jag är 162cm och har klackar på bilderna💗
Vit prickig kort klänning med tunna axelband - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en figurnära överdel med hjärtformad urringning. Perfekt för sommaren! Den är endast använd en gång och är i jättefint skick🥰
Färgglad  klänning hm - Populär slutsåld klänning från hm i storlek xs. Inga defekter superfint skick!