Alla kategorier > Klänningar
Blått set
Blått set - 89 Blått set - 90 Blått set - 91 Blått set - 92

Blått set

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

120 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Blått set. Superfint men aldrig kommit till användning för mig.

ebbahultgren
ebbahultgren
(57)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul offshoulder långklänning i satin - Supersnygg gul långklänning i satin med offshoulder och figurnära passform. Klänningen har en v-ringad omlott-topp och slät kjol som faller snyggt. Perfekt för sommarens speciella tillfällen och ger en lyxig känsla med sitt glansiga material. Aldrig använt, från DesignBySi, 650kr på hemsidan <3
Viral Zara Klänning - Säljer den här virala Zara klänningen med volanger, djup v-ringning och öppen rygg i storlek S. Nyskick. Lånade bilder!!
Glittrig axelbandslös kortklänning - Världens snyggaste festklänning som jag älskar, men som tyvärr blivit för liten!!!❣️Endast använd en gång och köpte helt ny här på plick!! Säljs inte längre och väldigt efterfrågad! Skriv för prisförslag!❤️‍🔥❤️‍🔥(har även axelband till)
Vit kort klänning med spets och volang - Supersöt vit kort klänning med broderade spetsdetaljer, omlott-v-ringning och volangkant. Armarna har knappar så man kan stänga, se bild 3. Och en dragkedja på vänster sidan för att enklare få på sig den. Står strl 38 och den passar mig som brukar ha S/M i kläder. Lagom lång på mig som är 168cm. Undra du nått är de bara att skriva
Fin klänning från Gina tricot Young 14+ - Säljer denna jättesnygga klänning från Gina tricot Young 14+ i storlek Xs. Endast använd 2 gånger och den är i nyskick!
Vit spetsklänning från Maje - Superfin vit kortklänning från Maje i spets. Perfekt till skolavslutning eller student. Verkligen så så fin🥹🥹. Storlek 36 dvs en S. Den har ett spänne vid bröstet som gör att man kan välja hur V-ringad man vill ha den. Kom privat vid frågor❤️❤️
Blommig kortklänning med volanger - Supersöt kortklänning med blommönster. Klänningen har puffiga korta ärmar, djup v-ringning och flera lager volanger i kjolen. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Jag köpte den begagnat, men då den inte passar mig säljer jag den vidare.
Vit plisserad kortklänning med volang - INTRESSEKOLL så sjukt fin och eftertraktad klänning från Zara!! Så fin till studenten!! ❤️❤️ säljer endast vid bra bud så kom med prisförslag