Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nelly klänning  - Klänning från Nelly endast andvänd en gång💕
Nelly - vit klänning spets, xs - Fin klänning med spets från Nelly i storlek xs 🤍
Söt Nelly klänning  - Helt ny klänning, aldrig använd.
Spets klänning - Skit snygg klänning med spets upptill, väldigt classy. Aldrig använd heller! 🥰 Nypris:600kr
Spets klänning  - Jättefin spets klänning ifrån Bubbleroom, endast använd en gång. Kom med prisförslag!!
Spets klänning - Ny oanvänd kort spetsklänning från Gina Tricot, storlek S💕 Snörning fram så man kan välja hur tajt den ska vara!   Köpte fel storlek och missade returperioden, därav säljer jag den här🥰
Nelly Spets klänning.
Nelly Spets klänning. - 89 Nelly Spets klänning. - 90 Nelly Spets klänning. - 91

Nelly Spets klänning.

Storlek: 38
Kategori: Klänningar

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin klänning som jag köpte förra året för min student. Aldrig använd för att jag tyckte inte att den passade som jag ville. Enligt mig så är den för fin att ha till vardags. Jag är en 158 cm lång om någon är intresserad men är längre en mig.

HeddaMatilde
HeddaMatilde
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit plisserad kortklänning med volang - Säljer min Så fina och eftertraktad klänning från Zara!! 💓💓❤️🙏🏼
Ljusgrön balklänning - Ljusgrön balklänning från hello molly, skulle ha den på balen men hittade en annan som passade mina preferenser bättre!😊erbjud gärna nytt pris!
Maje klänning  - Säljer denna skit snygga klänning från Maje. Är i storlek 40 men sitter som 38, den är i jätte fint skick förutom en liten fläck på ryggen men den går säkert bort i tvätten, hör gärna av er vid frågor!
Zara miniklänning med satinvolang - Supersnygg svart klänning från Zara, spets detaljer på överdelen, puffig volang i glansig satin + inbyggda shorts. Riktigt old money vibessss😍Perfekt nu för jul/nyår✨🥂 Slutsåld på Zara, säljer då den ej passade, jag behöll strl M istället!!! HELT NY
 klänning med rosett - Supersöt  klänning från Bubbleroom. Har en djup rygg med stor rosett.  Perfekt som julklänning, helt ny med alla lappar kvar! Slut i storlek på hemsidan. (Nypris 799:-)
Gul kort klänning med mönster från zara - Superfin gul kort klänning med vitt blommigt mönster och volangkant. Köpt från Zara, använd fåtal gånger. Sitter som en s!
Volang klänning  - Helt ny med prislapp. Från Bellabarnett. Liten i storleken så passar XS också.