Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blommig klänning
Blommig klänning - 89 Blommig klänning - 90 Blommig klänning - 91

Blommig klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blommig klänning från SHEIN som du själv drar åt på sidorna. Klänningen är i storlek S och är alltid använd.

Elin
Elin
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jättefin blommig klänning  - Hör av dig vid funderingar!
Blommig klänning  - Blommig klänning. Skriv för fler bilder och frågor🌸
Blommig klänning - En blå kortklänning med små vita blommor över hela tyget, puffiga ärmar och resår midja. Klänningen har en fastsyd knytning framtill mellan bysten, dock går det att knyta om den till en rosett. Bröst kuporna har också vad i sig så att man kan ha klänningen utan bh. Den har även små volangdetaljer vid ärmarmas kant. Klänningen är tunn och luftig och kan användas en vanlig sommardag men också till en mer uppklädd tillställning. Lappen sitter fortfarande kvar.
Blommig klänning  - Säljer denna jättesöta klänningen som är perfekt för sommaren från ginatricot! Har endast använt den ett fåtal gånger och den har därför väldigt bra skick🩷
Blommig klänning  - Jätte söt blå blommig klänning från shein, endast använd ca 1 gång! Inga defekter.
Blommig klänning - Väldigt tight, skulle rekommendera att man är en XS
Blommig klänning  - Säljer den här super gulliga klänningen från indiska. Den är i ett väldigt strechigt material. Använd ett fåtal gånger. Passar perfekt till midsommar eller andra festligheter på sommaren!
Blommig klänning  - Supersöt blommig midiklänning från add it men köpt från sellpy. Den är i ett väldigt tunt och luftigt material som är perfekt nu inför sommaren! Klänningen går både att ha vardagligt men även på t.ex midsommar! Skulle säga att den är lite mindre i storleken och passar storlek 36-mindre 38😊
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusrosa balklänning - Super fin balklänning från babyboo. Aldrig använd! Nypris är 1150❤️
Rosa sommarklänning med volanger - Söt rosa kortklänning från Design by Amor. Klänningen är axelbandslös med smockad överdel och volangig kjol i lätt, luftig bomull. Perfekt för varma dagar och har en romantisk känsla med sina fina detaljer. Andvänd endast en gång, ny pris 699kr
Vit offshoulder volangklänning zara - Supersöt vit offshoulder klänning med svarta prickar och flera lager volanger. Klänningen är kort och har en luftig passform, perfekt för varma dagar.
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Satinklänning - Superfin svart satinklänning med öppen rygg. Storlek xs. Nyskick🩷
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har volangdetalj upptill och är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.