Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Blommig klänning
Blommig klänning  - 89 Blommig klänning  - 90

Blommig klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Nelly

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek S och stretchigt . Klänning är som ny men provad vid 2 tillfällen den ena för att ta bild till annonsen.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Blommig Klänning  - Drömmens klänning, så gullig. Kommer i från Nellys egna märke NLYtrend. Har bara använt en gång på ett dop. Så väldigt fint skick. Det går även att ha den som off-shoulder
Blommig klänning - Den perfekta sommarklänningen!💓
Blommig klänning  - Figursydd sommarklänning, liten i storleken! Mycket fint skick. Kontakta innan köp
blommig klänning - super gullig röd blommig klänning, perfekt som avslutnings eller sommarklänning 🌸storlek S men passar även XS🩷 köpt på nelly för ca 3år sedan, använd vid endast ett tillfälle.
Blommig klänning från Nelly - Blommig Klänning från Nelly, märket är Paprika. I storlek S men den är oversize, så den passar även M och L. Helt ny med taggen på. Har en fin blom detalj. Och har bara en arm. ❤️
Fortsätt i appen →