Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
blommig klänning
blommig klänning  - 89 blommig klänning  - 90 blommig klänning  - 91

blommig klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt vit klänning men små blommor på! Väldigt fin och knappt använd❤️

Bea Eriksson
Bea Eriksson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig klänning - Supersöt klänning, helt perfekt till sommaren 💘🌸 inga defekter, använd fåtal gånger!!
Blommig klänning - Storlek S, från Hm, använd 4 gånger
Blommig klänning  - Så fin sommarklänning
Blommig klänning - Superfin klänning från Hm! Storlek S🫶🏻 Köpare står för frakten📦
Blommig klänning  - Supersöt blommig klänning från H&M med volangdetaljer och puffärmar. Klänningen har svart botten med små vita och gula blommor, markerad midja och luftig kjol. Perfekt för vår och sommar! Älskar verkligen denna klänning med säljer då den tyvärr inte kommer till användning🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻
Blommig klänning  - Blommig klänning med knytning i bak från Hm. Den är en storlek m men pga man kan knyta den i bak så passar den mig som är en xs. Alltså passar den om man är mellan storlekarna xs/s/m💕 Den kommer till precis över knäna på mig.
Blommig halterneck klänning - Säljer en söt klänning med halterneck och v-ringad front.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit broderad studentklänning  - Jättefin klänning som passar perfekt till studenten! Klänningen är köpt i qatar men var min andrahands klänning, alltså helt oanvänd! Tryck gärna på köp nu!💓
Vit student spetsklänning - Säljer denna jättefina spetsklänningen, endast använd 1 gång o är som helt ny!💕
Gul rutig kortklänning från ZARA - Supersöt gul kortklänning från ZARA, aldrig använd slutsåld på Zara
Vit ärmlös kort klänning showop  - Säljer min oanvända student klänning från showop då den inte kom till användning den är helt ny med lappen kvar. Köpt för 1100kr
Balklänning mörkblå satin - Säljer min gamla balklänning då den inte kommer till andvändning. Lång, mörkblå klänning i glansigt satintyg. Klänningen har en hög slits framtill, den är perfekt lång för mig som är straxt över 170cm andvänd en gång. Säljer den för 500kr då jag tror nypriset låg lite över 1000kr
klänning  - en jättefin klänning. helt slutsåld
Vit spetsklänning med volang - Superfin vit kortklänning i spets med volangkant och långärmade puffärmar. Perfekt studentklänning!💕 Klänningen är ny utan prislapp. Skriv gärna vid frågor!
Vit offshoulder klänning med volang - Superfin vit kort klänning i satin med offshoulder-modell och stor volang upptill. Sitter figurnära och har en elegant, stilren look som passar perfekt när du vill sticka ut lite extra.