Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig klänning - Blå blommig klänning från Only, använd en gång
Blommig klänning  - Säljer denna jättesöta klänningen som är perfekt för sommaren från ginatricot! Har endast använt den ett fåtal gånger och den har därför väldigt bra skick🩷
Blommig klänning  - Jätte söt blå blommig klänning från shein, endast använd ca 1 gång! Inga defekter.
Blommig klänning  - Säljer denna super söta klänningen från shein. Den har volanger nertill och det ”skrynklig” i tyget. Finns en dragkedja på sidan av klänningen. Aldrig använd
Blommig klänning - Blå blommig klänning från Bikbok, använd en gång. Lite mörkare i färgen än på första bilden
Jättefin blommig klänning  - Hör av dig vid funderingar!
Blommig klänning - En blå kortklänning med små vita blommor över hela tyget, puffiga ärmar och resår midja. Klänningen har en fastsyd knytning framtill mellan bysten, dock går det att knyta om den till en rosett. Bröst kuporna har också vad i sig så att man kan ha klänningen utan bh. Den har även små volangdetaljer vid ärmarmas kant. Klänningen är tunn och luftig och kan användas en vanlig sommardag men också till en mer uppklädd tillställning. Lappen sitter fortfarande kvar.
Blommig klänning
Blommig klänning  - 89 Blommig klänning  - 90 Blommig klänning  - 91

Blommig klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

749 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpte på plick för 900kr men den passade inte mig tyvärr 💛

Wilmisen
Wilmisen
(4)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Ljusrosa satin långklänning med öppen rygg - Elegant ljusrosa satin långklänning med axelbandslös design och snygg öppen rygg. Storlek S! 🩷💗💖 Jag är 173cm till referens och det är jag på alla bilderna:) Endast testad , balklänning
!!SÖKER!!Svart kort klänning från Gina Tricot - Söker den här klänningen i storlek xs, har ni så här gärna av er! Kan max betala 400❤️
Soft Pink Satin Lace Dress 🎀 Y2K Feminine - Leg Avenue Satin- och Spetsklänning. Letat  efter en Pinterest värdig spetsklänning? Den här klänningen är gjord i lyxigt satinmaterial som är mjukt och glansigt och har en vacker & elegant passform som skapar en romantisk, sensuell siluett. Sånhär klänning är unik och sällsynt. Passar utmärkt för sommardagar, dejtkvällar, speciella tillfällen eller fest, och kan även användas som söt nattklädsel. Leg Avenue är känt för exklusiv och sensuell fashion. Riktig vintage y2k look med touch av coquette
Ljusblå axelbandslös miniklänning - Jättesöt klänning från peppermayo som jag köpte i somras. Den är aldrig använd och har prislapparna kvar! Säljer eftersom den tyvärr var för stor för mig. Klänningen är i storlek 38/M. Skriv om ni har några frågor.
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Svart kort klänning med volang - Säljer helt ny klänning från zara, endast provad med prislappen kvar på🤍