Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blommig klänning Zara
Blommig klänning Zara  - 89 Blommig klänning Zara  - 90 Blommig klänning Zara  - 91 Blommig klänning Zara  - 92 Blommig klänning Zara  - 93

Blommig klänning Zara

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Grön

90 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Superfin klänning från Zara, endast provad så som ny.

Mira
Mira
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig blå klänning från Zara - Supersöt blommig klänning från Zara i blå och gröna toner. Klänningen har v-ringning, långa ärmar med resår vid handlederna och volangdetaljer vid kjolen. Kort modell med smock i midjan för en snygg passform. Perfekt för vår och sommar!
Grön blommig klänning från Zara - Säljer denna söta miniklänning från Zara! 💚💚
Blommig klänning från Zara - Charmig grön klänning från Zara med ett blommigt mönster i rosa och vitt. Klänningen har en v-ringad design och långa ärmar, perfekt för en avslappnad stil. Tillverkad i ett lätt och bekvämt material. Prislappen är kvar!
Grön blommig klänning från Zara - Trendig grön klänning med blommigt mönster och knytning framtill. Den har en öppen rygg och är ärmlös, vilket gör den perfekt för varma dagar.
Grön blommig klänning från Zara - Köpt på vinted va lite liten på mig. Figursydd. Finns ett hål vid dragkedjan som man inte ser när man har på klänningen
Grönvit blommig klänning med bälte från Zara - . Perfekt för vår och sommar! Stor i storleken, skulle säga att den passar en s-m🥰
Blommig klänning från Zara - Använd 1 gång för bilder annars helt nu Klänning i Linne storlek XS  Pris kan diskuteras
Zara klänning med blommor - Drömiiig klänning från Zara, förra årets kollektion. Tyvärr för liten för mig! Storlek S🌺
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Prickig klänning  - Drömmig figursydd klänning med polka dots och vida armar, adoore inspirerad klänning✨
Blommig omlottklänning i orange och rosa - Säljer en kort omlottklänning med blommigt mönster i orange, rosa och vitt. Klänningen har v-ringning, volangdetaljer och långa ärmar med lätt puff. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit plisserad kortklänning med volang - Så fin och eftertraktad klänning från Zara! Säljs inte längre, endast använd vid 1 tillfälle! Storlek xs💕
Orange volangklänning asos - Superfin orange kortklänning med volanger och djup v-ringning. Bilder från Fillipa Montans TikTok. Den är mer korall/ljus orange i verkligheten.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Superfin till sommaren❣️❣️
Ljusgrön balklänning - Säljer denhär superfina balklänningen från Hello molly! Köpt begagnad av en tjej som använde den förra året, den är i S men insydd till Xs. Den har defekter som tyder på användning, tex tråddragningar vid ryggen, men inte som egentligen synns vid användning💞 säljer då den inte passa mig🥰
klänning från Gina ❤️ - Supersöt vit kort klänning med svarta axelband och fyrkantig urringning. Klänningen har en tight smockad överdel och en voluminös kjol med ballongformad nederdel