Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Sommarklänning
Sommarklänning  - 89 Sommarklänning  - 90

Sommarklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: NA-KD
Färg: Flerfärgad

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna söta sommarklänning från NA-KD. I fint skick. Storlek 38🩷

wilmapolviander
wilmapolviander
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sommarklänning - Säljer denna Såå vackra klänningen som endast är använd en gång! 🫶 den är från nakd 🌺
Sommarklänning  - En klänning i fina färger från Nakd. Använd en gång, fint skick!💞 Nypris: 649 kr
Sommarklänning - Superfin och somrig klänning från nakd. Köpt för ca 1 år sedan men endast använd några fåtal gånger. Säljes då den inte riktigt är min stil längre. Strl 36 men passar också 38 pga stretchigt material. Passar mig som vanligen har s i kläder 🌟
Sommarklänning  - Fler bilder finns på min insta @klaudiakotevski 🌺
Sommarklänning - Super söt sommarklänning från Nakd. Använd fåtal gånger💓
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛