Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gul blommig klänning  - Söt blommig klänning aldrig använd 💛
Gul blommig klänning  - Gul blommig klänning från Linda-Maries kollektion med Ellos.  Storlek: EU54-58
Gul blommig klänning - Säljer en söt gul blommig klänning med v-ringad hals och knytband i nacken. Perfekt för sommarens varma dagar. Klänningen har en lätt och luftig design med ett fint blommönster. Den har även en underklänning och är använd väldigt få gånger, den har en tajt passform skriv för fler bilder!
Blommig gul klänning - Säljer en söt gul klänning med blommigt mönster och korta ärmar. Klänningen har en smickrande slits och knytning framtill.
Gul blommig klänning från Zara - Söt gul klänning från Zara med rosa blommönster och tunna axelband. Klänningen har en lätt volang nertill och är kort i modellen. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen.
Gul blommig klänning - Säljer en söt gul klänning med blommigt mönster. Klänningen har smala axelband med knytning, perfekt för soliga dagar. Köpt på en marknad utomlands! Kan både användas som klänning, kjol och topp💖
Gul blommig klänning från kappahl  - Gul blommig klänning från kappahl, i storlek 170/xs/s. Bra skick.
Gul blommig klänning från Shein - Charmig gul klänning från Shein med ett blommigt mönster i vitt. Klänningen har korta ärmar och knappar framtill samt ett knytband i midjan för en fin passform. Perfekt för en solig dag!
Gul blommig klänning
Gul blommig klänning - 89 Gul blommig klänning - 90

Gul blommig klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

85 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin blommig klänning i stl. S. Klänningen har dragkedja på sidan och fejk knäppning framtill. Aldrig använd!

Miranda
Miranda
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ribbad Brottarlinne med broderi - Sage-green ribbad topp med ”Angel” broderat på bröstet. 97% polyester, 3% spandex men känns som äkta bomull. Endast prövad, ej använd. 🍃
Långärmad ribbad A-line Klänning - Superfin mörkröd klänning med polokrage. A-line passform och sitter åt på vid de perfekta ställerna. Säljer då jag aldrig fått tillefälle att använda den och har garderoben full med andra klänningar. 93% rayon 7% elastane 🌹
Topp med öppen rygg - Mönstrad topp från HM med öppen rygg. Toppen är lätt croppad och är omlottsydd baktill vid öppningen. Stl. S
Beige mid-waist byxor - Åtsittande beiga byxor med medelhög midja. Superfina och knappt använda! Stl. S
Lila-rutiga byxor - Ett par lila, trekvartslånga byxor med en low-/midwaist. Superfin passform och är en aning utsvängda längst ned vid anklarna. Materialet är tjockt och de har lite stretch i sig men inte supermycket. 95% Bomull 4% Polyamide och 1% Elastane. Har aldrig kommit till användning!
Oversized tjocktröja - Gammelrosa, stor tjocktröja med trycket ”Calabasas” skrivet över bröstet från Missguided. Tröjan är i stl. 36 men passar betydligt större med den stora passformen.
Mom-jeans med slitningar - Bleach wash momjeans med slitningar vid knäna. 100% Bomull Stl. M
Beiga Buffalo Corin - Vegan  - Gräddvita/beiga veganska Buffalos med suede-imitationsläder i modellen Corin. Skorna är i superbra skick och är använda endast ett fåtal gånger! De är i stl. 38 men är väldigt stora i storleken och passar bättre som 39:or. Har använt dem med lite tjockare sulor i för att få dem att passa, vilket har fungerat jättebra. Skickas tillsammans med Original box. 🌸 Nypris: 979kr
Vintage Levi’s jeans - Gråa Levi’s Jeans med knäppning istället för gylf i stl. 38/40 . Byxorna har en mom jeans fit. 🌸 Jättebra skick och burna av min egna mor en gång i tiden!
Brun stickad kofta - Stickad kofta med virkade små blommor på bröstet. Stl. M 🌸
Liknande annonser
Visa alla