Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blommig playsuit
Blommig playsuit - 89 Blommig playsuit - 90 Blommig playsuit - 91

Blommig playsuit

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Färg: Flerfärgad

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blommig playsuit från Dorothy Perkins, strl 38/UK size 10. Skulle säga att den är rätt stor i storleken.

Sofia A. Hallonqvist
Sofia A. Hallonqvist
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig playsuit - Säljer denna blommiga playsuit från Nelly trend. Aldrig använd. Luftigt material så väldigt skön på sommaren. Nypris 299
Krämvit playsuit med blommor  - Krämvit playsuit med rosa blommor och spets i midjan, slutar relativt högt upp på låren (beroende på längd) använd en gång, bra skick, prutbart pris
Blommig playsuit - Jättefin till sommaren med band i midjan
Playsuit  - Playsuit från VILA i storlek S. Inga tecken på användning
Playsuit  - Super vacker flowy playsuit köpt på Newlook! Färgen är så fin nu på sommaren. Den är så romantisk och perfekt på dejter eller utekvällar!  I bra skick förutom några små lös trådar som jag kan skicka bilder på 💕.
Blommig playsuit - Superfin gul playsuit med rosa blommor och volangärmar. Playsuiten har liten offshoulder-modell, knytning fram och är tillverkad i ett lätt, skönt material. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Blommig hm klänning - Supersöt kort offshoulder-klänning med volangkant och blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Klänningen har smockad överdel och volang nertill, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Rosa one shoulder klänning med volang - Superfin kortklänning i rosa och rött med blommigt mönster och volangdetaljer. Klänningen har oneshoulder-design och är tillverkad i ett lätt, plisserat material som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgstark look.
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s